Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rett Bemanning - Jakieś opinie? - Norwegia

14 Posty
Paweł Górski
(pawka)
Wiking
Witam
Potrzebuje opinii na temat agencji Rett Bemanning AS. Najlepiej osoby, które miały z nią do czynienia niech coś podpowiedzą.
Z góry dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(mariusz8583)
Wiking
witam..dokladnie dzis rowniez otrzymalem propozycjie pracy w Rett Bemanning jako zbrojarz..powiecie cos o tej firmie..? z gory dzieki..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
mariusz8583 napisał:
witam..dokladnie dzis rowniez otrzymalem propozycjie pracy w Rett Bemanning jako zbrojarz..powiecie cos o tej firmie..? z gory dzieki..
Bemanning... Wynajmują do pracy ludzi innym firmom.
w2.brreg.no/enhet/sok/detalj.jsp?orgnr=994807064
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Rett Bemanning + Google = wynik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
jarek dxxxx
(jarus376)
Nowicjusz
w 2009 roku pracowałem poprzez tą agencje
prace załatwiałem sobie w polsce a na miejscu okazało sie że pracuje w piekarni ale dla tej firmy która wynajeła mnie do piekarni
jezeli chodzi o kase placili co 2 tygodnie bez problemu tylko musisz dobrze sprawdzić kontrakt i pilnowac swoich godzin chcieli sie wymigac os placenia za dni ustawowo wolne ale po tym jak im powiedziałem ze wiem ze piekarnia im za mnie placi kase wyplacali
w sumie ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Damian Romanow
(Cyngiel)
Wiking
znajomy pracuje przez rett bemanning .. na pewno są wypłacalni , pracę raz mają raz nie mają // to wszystko jak w każdym bemanningu zależy od klienta do którego ciebie wyślą i dla którego będziesz pracować a to już loteria albo się poszczęści albo nie // na początek to jest dobre
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok