Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

mechanik samochodowy haugesund potrzebny pilnie - Norwegia

Czytali temat:
Pawel Suchowiecki DAREK KNAPIK Przemyslaw Stankiewicz przemek brach Grzegorz M. nadin . łukasz stępniak Wojtek91 (1953 niezalogowanych)
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Czesc mam problem z samochodem i potrzebuje mechanika z haugesund badz okolic
+4746231299 Dominik
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
co sie dzieje z autem bo być może możemy pomóc w tej sprawie....napisz mi co sie dokładnie dzieje z furąąąąą............PZD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
problemik z odpaleniem odpala po ktoryms razie ale jak sie silnik nagrzeje i wylacze i odpalam za chwile odpala bez problemow swiece sa czyste przewody tez wygladaja na dobre i filtry zmienione
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
115 Postów

(anuk)
Początkujący
witam u mnie było podobnie i mechanik wymienił mi szczotki i bendyks i jest ok tak wiec moze wystarczy sprawdzić rozrusznik?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krzys19663)
Wiking
Moim zdaniem to wystarczy wymienic tuleje w rozruszniku lub lozyska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Dlatego szukam mechanika ma ktos jakies namiary?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Pawel Suchowiecki
(pawel1488)
Wiking
witam kolego z tego co opisujesz to masz elektromagnes do wymiany szczotki gdyby nie laczyly to bys juz nie odpalil wogole ale musisz podac wiecej szczegulow typu czy przynajmniej wydaje dzwiek przy przekreceniu stacyjki jezeli jest dzwiek to moga byc szczotki wtedy masz za male napiecie na rozruszniku,gdy kreci raz szybciej i wolniej to tuleje, przy wydawaniu metalicznego dzwieku wtedy bendix lecz tez elektromagnes moze sie kleic jak co to dzwon 605350562 jestem w polsce ale w maju przeprowadzam sie do norwegii pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
siema -co to za auto i jaki motor to ważne w nowszych modelach aut nie ma tulejek w rozrusznikach więc ten proglem masz z głowy spróbuj wymienić filtr paliwa na początek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
t t
(beti26)
Wiking
ja mam mehanika ale w oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krzys19663)
Wiking
To fakt w nowych samochodach nie ma tulei tylko lozyska ,mogly one poprostu sie przytrzec od brudu i wilgoci sprobuj przeczyscic i posmarowac tydzien temu kolega mial ten sam proble w toyocie zrobil tak jak podawalem i jest ok.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok