Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
szymek1616 szymek Ewa Ch (1399 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
Yatsek napisał:...z jakiej paki podatek w PL od tego co w NO??? pytam bo jestem zdziwiony bardzo fiskalizmem ojczyzny ....
Facet sam nie wie co pisze , ot i wszystko .
---
Ponieważ , jeżeli pracuje się w Polsce i w Norwegi , to jedynie podnosi się próg podatkowy od tego co zarobiono w Polsce .
---
Niemniej dla Niekumatych może się wydawać iż płacą podatek w Polsce za to co zarobili w Norge .
---
Mało tego ten temat był już na Forum poruszany .
---
Jeżeli ktoś olewa sprawy skarbowe i rozlicza się od niechcenia i niechlujnie , to następnie ponosi finansowe konsekwencje które bolą poprzez zmniejszenie rzeczywistej gotówki w własnym portfelu .
ECH ... szkoda słów i klawiatury ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Łukasz Hamerla
(lukaschu)
Nowicjusz
ja to tak w skrócie myślowym napisałem o tym podatku. Doskonale wiem, że jest umowa ppomiędzy państwami o unikaniu podwójnego opodatkowania. Co nie zmienia faktu, że i tak nasze złodziejskie państwo czepia się tych zarobionych w Norwegii pieniędzy. Wkurza mnie to ze zarobione tam pieniądze wydaję tutaj i wspieram Polską gospodarke a oni patrzą jak sie jeszcze dobrać do naszej kasy i wyssać jak najwięcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
lukaschu napisał:
...Co nie zmienia faktu, że i tak nasze złodziejskie państwo czepia się tych zarobionych w Norwegii pieniędzy. Wkurza mnie to ze zarobione tam pieniądze wydaję tutaj i wspieram Polską gospodarke a oni patrzą jak sie jeszcze dobrać do naszej kasy i wyssać jak najwięcej.
Pieprzysz jak naćpany gostek w bramie z butelką browara , który żebra na następną flaszkę .
---
Kto tobie zabrania , zarobione w Norge korony , wydawać właśnie na miejscu w Norge !?.
---
Zmuszał ktokolwiek ciebie , do powrotu na Polską Ziemię ...!!? .
A może znowu użyłeś jakiegoś skrótu myślowego ? .
Mieszkasz w Polsce - korzystasz z Jej Infrastruktury , to i masz zasrany obowiązek łożyć na sprawne utrzymanie tego wszystkiego .
---
Ja mieszkam Tutaj to i też Tutaj płacę podobnie jak ty w Polsce .
---
Mało tego również płacę podatek w Polsce , od Nieruchomości , bo tak stanowi prawo Tak Polskie jak i Międzynarodowe .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Łukasz Hamerla
(lukaschu)
Nowicjusz
a czego polska ziemia nie da mi warunków takich jak Norwegia? tylko zabiera a nie daje warunków by tutaj godziwie zarabiac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
a co Ci w Afryce maja powiedziec?

Nastepny z polski ktory twierdzi ze Panstwo ma cos dac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
lukaschu napisał:
a czego polska ziemia nie da mi warunków takich jak Norwegia? tylko zabiera a nie daje warunków by tutaj godziwie zarabiac
Znowu pieprzysz od rzeczy ... nie znając realiów życia tak w Polsce jak i tym bardziej w Norge .
---
Miliony Ludzi w Polsce pracuje , ma Własne Domy , Własne Mieszkania , Samochody i inne dobra i za granicą byli jedynie na Wczasach , a nie na żadnym zarobku ...
---
Wychowują Dzieci Wnuki kształcą się i Mają się całkiem Dobrze .
Jak ktoś w Polsce jest Lewus ... i ma kłopoty , to tym bardziej na emigracji nie daje sobie rady .
---
Najlepszy przykład , to twoja osoba na tym forum / chociaż nie tak drastyczna a bardziej humorystyczna / , ze zwykłym zeznaniem podatkowym nie potrafiłeś sobie poradzić .
---
-Co ty robiłeś Tutaj po pracy , bo nie powiesz iż pracowałeś po 24godziny na dobę ?.
---
-Co zrobiłeś , jak dostałeś wstępne rozliczenie ze skattu ?.
- Przeczytałeś chociaż dokładnie !? .
---
NIC ... TO...

czas na zasłużoną przerwę i Kaffę ... wszak właśnie mija 11:11...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Łukasz Hamerla
(lukaschu)
Nowicjusz
Gabrielu sie wymoNdrzasz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał
znam realia i to, że czuje sie czasem niesprawiedliwość to sobie napisałem na forum bo mam taką pracę tu w Polsce, że mam też czas posiedzieć za kompem i podyskutować z taką np twoją osobą, która się uważa za mędrca, że ho ho ho co to nie ty a wszyscy są głupi. Lewusem napewno nie jestem bo potrafię naprawdę dużo rzeczy zrobić a nie tylko pykać w klawiaturę. Mam kilka fachów w ręku ale nie po to mam zapierdzielać na kolanach przy układaniu płytek czy smażyć się na słoncu albo moknąć przy robieniu elewacji, nie chce się ciapać w farbie bo mam skończone studia i tytuł mgr inż. który nie po to robiłem by robić powyższe rzeczy;p. Sam się śmieje z tego co pisze bo wiem jakie są teraz realia i trzeba to zaakceptować. Póki co nie przymieram głodem i mam pracę ale jakby coś to nie bede siedział z założonymi rękami tylko wezmę tą kielnie i pójdę na rusztowanie.
ps. a rozliczenie ze skattu to zleciłem pewnej osobie która olała temat i wyszlo jak wyszlo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Yatsek napisał:
a co Ci w Afryce maja powiedziec?


Nie da się uciekać wiecznie. Nawet jeśli jesteś Murzynem, a przecież wiadomo, że Murzyni biegają najszybciej. Zwłaszcza kiedy uciekają przed policją. Mają największe penisy, żeby roznosić nimi AIDS. Najmocniej naparzają w bębny. Taka jest ich natura. Dzika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok