Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam Pracy Cała Norwegia - Norwegia

Czytali temat:
(1735 niezalogowanych)
8 Postów
Dariusz Kozik
(daro1209)
Wiking
Witam
Szukam pracy jako hydraulik w Norwegii, interesuje mnie stałe zatrudnienie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Dariusz Kozik
(daro1209)
Wiking
Witam.
Poszukuje pracy w Norwegii jako hydraulik jestem zainteresowany stałym zatrudnieniem.

Czy starając się o pracę w Norwegii ważne jest wykształcenie kierunkowe czy mogą być lata doświadczenia
Jestem osoba sumienną, dokładną, pracowitą,gotową do wyjazdu na stałe.
Obsługa, montaż, naprawa i konserwacja urządzeń energetycznych, pompy, wentylatory, dmuchawy, sprężarki śrubowe zgodnie z rysunkiem technicznym. Wykonanie, naprawa instalacji gazowych, wod-kan, C.O. oraz gazów technicznych i sprężonego powietrza, wentylacji. Przygotowanie elementów instalacji do spawania. Umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi, do prac hydraulicznych, mechanicznych. Wykonywanie instalacji wodnej z rur PE, PVC, PCV - zgrzewanie , klejenie, skręcanie, instalacje stalowe skręcane-gwintowanie ręczne i mechaniczne. Naprawa urządzeń mechanicznych. Wykonanie instalacji hydraulicznych do linii odlewania ciągłego Demag Technica. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, czytanie schematów instalacyjnych. Biały montaż.Dobra znajomość komputera. kontakt- kdarek0@gmail.com

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
rury ocynkowane... www.geberit.com.pl/web/appl/pl/wcmspl.nsf/pages/prod-prod-wod-1

tu nikt nie robi zgrzewanych.. chyba ze na kanalizie (tez geberit - silent)

nie chce mi sie dzis pisac... bo jest pozno... ale potrafisz spawac co bardziej elektrycznie, mig tig.. butle z tlenem i acetylenem widzialem ostatni raz w PL )))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Dariusz Kozik
(daro1209)
Wiking
Witam.

Jeśli chodzi o język to angielski podstawowo a co do spawania to elektrycznie umiem ale nie mam papierów samouk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
daro1209 napisał:
Witam.

Jeśli chodzi o język to angielski podstawowo a co do spawania to elektrycznie umiem ale nie mam papierów samouk


masz strone... jesli tylko z angiesim to wlasciwie zostaje Ci adecco albo jobzone za mniej jak 170nokow.... zrob sobie papier/szkolennine w PL w gebercie z manessmana zawsze cos ))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Dariusz Kozik
(daro1209)
Wiking
Witam.

Tak zgadzam się ale jest jeden problem z adecco oni chcą wykształcenia kierunkowego przynajmniej polskie adecco i stąd moje pytanie czy faktycznie jest potrzebny tytuł zawodowy czy wystarczy kurs czeladnika lub mistrzowski zrobiony w PL.
System rur Geberit znam i umiem wykonać instalacje , sam mam zrobione przeze mnie CO w domu ,ale bez kursu.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Dariusz Kozik
(daro1209)
Wiking
Witam ponownie.
Ponawiam pytanie czy jest potrzebne wykształcenie kierunkowe w konkretnym zawodzie np. monter inst i urz. sanitarnych lub pokrewne żeby starać się o zatrudnienie w Norwegii. Czy wystarczy kurs np. czeladnika i zdany egzamin?
Wiem zaraz będą głosy przecież czeladnik to tytuł zawodowy ale jam mam ukończoną szkołę w innym zawodzie a to będzie kurs.
Przepraszam być może za bezsensowne pytanie ale gdzie się nie pytałem to były sprzeczne odpowiedzi więc pytam tutaj na forum gdzie są osoby które tam mieszkają i wiele więcej wiedzą niż panie w polskich urzędach

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
daro1209 napisał:
Witam ponownie.
Ponawiam pytanie czy jest potrzebne wykształcenie kierunkowe w konkretnym zawodzie np. monter inst i urz. sanitarnych lub pokrewne żeby starać się o zatrudnienie w Norwegii. Czy wystarczy kurs np. czeladnika i zdany egzamin?
Wiem zaraz będą głosy przecież czeladnik to tytuł zawodowy ale jam mam ukończoną szkołę w innym zawodzie a to będzie kurs.
Przepraszam być może za bezsensowne pytanie ale gdzie się nie pytałem to były sprzeczne odpowiedzi więc pytam tutaj na forum gdzie są osoby które tam mieszkają i wiele więcej wiedzą niż panie w polskich urzędach

Pozdrawiam


zeby dostac czeladnika musisz miec udokumentowane przynajmniej 3 lata w zawodzie - i to jest Twoj zawod!!!!!!! wiec tak!!!!! o jakim kursie piszesz?? kurs na hydraulika?? egzamin czeladniczy - to tak.... yhm... no i do tego jezyk!!!! jezyk!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Dariusz Kozik
(daro1209)
Wiking
Tak jest to kurs przygotowujący do egzaminu czeladniczego w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych.
Jeśli o udokumentowanie doświadczenia to mam tylko z tym że się to inaczej nazywa --ślusarz urządzeń energetycznych w taki zawodzie pracowałem prawie 20 lat.
Został mi tylko język norweskiego dopiero się zacząłem uczyć a angielski to znam na tyle żeby się dogadać .

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok