Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

praca dla drwala pilarza - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz M Krótki Mikkel Marcin Gałęziowski Eliasz norwegia ola nowak robert golinski Artur Makochon Praca Norwegia Mariusz Rompa Szymoniasty26 Wojciech , Stanisław Domagała Daniel122 jjar Przemo1980 Z AdamSborodo (20206 niezalogowanych)
5 Postów
Przemek Płusajski
(Przplus)
Wiking
Witam was serdecznie
Jak pewnie wiekszość przed planowanym wyjazdem loguje sie na forum.
Z końcem roku zdecydowałem, że wyjeżdzam za chlebem a tak naprawde za życiem.
Mam do was prośbę(Przepraszam jeśli kogoś urazi forma TY) chodzi mi o prace jako drwal pilarz wykonywałem tą prace przez kilka miesięcy w wakacje a także co roku mam za zadanie wycinke drzew w lesie mojego Ojca.
Zrobie sobie kurs żeby mieć papier ale co z tego czy ktoś z was może zna jakąś firmę która rekrutuje osoby do takiej pracy.
Szukałem na Finn.no i nav i w sumie nie mam tam prawie nic.
Może teraz o mnie mam 30lat poza doświadczeniem w kuchni i praca w lesie nie mam fachu w ręku bo zapewne praca w chepie w Anglii przy naprawie palet tez nie bardzo się liczy.
Angielski komunikatywnie prawo jazdy B.
Z góry dziękuje za odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
Przplus napisał:
Witam was serdecznie
Jak pewnie wiekszość przed planowanym wyjazdem loguje sie na forum.
Z końcem roku zdecydowałem, że wyjeżdzam za chlebem a tak naprawde za życiem.
Mam do was prośbę(Przepraszam jeśli kogoś urazi forma TY) chodzi mi o prace jako drwal pilarz wykonywałem tą prace przez kilka miesięcy w wakacje a także co roku mam za zadanie wycinke drzew w lesie mojego Ojca.
Zrobie sobie kurs żeby mieć papier ale co z tego czy ktoś z was może zna jakąś firmę która rekrutuje osoby do takiej pracy.
Szukałem na Finn.no i nav i w sumie nie mam tam prawie nic.
Może teraz o mnie mam 30lat poza doświadczeniem w kuchni i praca w lesie nie mam fachu w ręku bo zapewne praca w chepie w Anglii przy naprawie palet tez nie bardzo się liczy.
Angielski komunikatywnie prawo jazdy B.
Z góry dziękuje za odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

witam
niechce burzyć Twoich planów ,ale ja na Twoim miejscu szukałbym też na stronach Kanadyjskich ,byłem w Kanadzie i wiem że drwale tam Dobrze zarabiają ....
ale to tylko sugestia
powodzenia życze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Przemek Płusajski
(Przplus)
Wiking
Masz w sumie racje ale gdzies wyczytałem ze podobno w norwegii w 2012r beda szukac 2000tys pracownikow leśnych.
Czy ktos z was ma wogole jakiekolwiek info o osobach pracujachy jako drwale pilarze w norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
gdybyś miał jakieś namiary o północy-norkowni to daj znać
tam mnie jeszcze nie było
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Przplus napisał:
praca w chepie w Anglii przy naprawie palet tez nie bardzo się liczy.
Angielski komunikatywnie prawo jazdy B.
Z góry dziękuje za odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich serdecznie


prawo jazdy C sobie zrob... no i w UK byles i tylko komunikatywny jezyk???? zalosne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Przemek Płusajski
(Przplus)
Wiking
Nie rozumiem kolego co jest dla ciebie żalosne. A jeśli nawet coś jest zostaw to dla siebie minimum szacunku do innych ludzi jest wymagana na każdym forum.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andrzej M
(Hary8814)
Wiking
czesc,mam jakies info dla ciebie bo ja jestem w norge i pracowalem w lesie przez rok....
wiec,placa marna jak za ta prace
jesli dobra to tylko przy wycinaniu pod liniami elektrycznymi
lepiej szukaj czegos innego bo chodzenie po pas w sniegu lub w wodzie przez 8h to nic fajnego
ja pracujwe juz w innej firmie powiem jedno jak w lesie to za dobre pienadze bo pleców sie nie da naprawic jak pilarki...powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
tomasz t
(Tombox)
Wiking
witajcie czy macie jakiś kontakt z kimś kto pracuje w lesie lub taką pracę może załatwić.
Lubię tą pracę i z chęcią bym popracował trochę w Norwegii . Jeśli możecie pomoc to dajcie znać
tomasz.c3@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Witam! Ja mam identyczną prośbę co Tombox... Proszę jeśli ktoś z Was miałby jakieś namiary na pracę dla drwala- pilarza, lub jakieś info gdzie mógłbym znaleźć takie ogłoszenia proszę podrzućcie mi na maila radekbatog@gmail.com
Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr Radomski
(Premadhav)
Wiking
Witam, Szukam pracy jako drwal w Norwegii, jeśli ktoś ma jakieś namiary to bardzo prosze o pomoc. Na dzień dzisiejszy jestem podwykonawcą na Śląsku i chciałbym spróbować swoich sił na północy Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok