witam chciałbym zasięgnąc jakichs informacji od kompetentnych osób jakie są szanse na prace w norweskich kolejach posiadam uprawnienia ustawiacza ,manewrowego i maszynisty lok spalinowych od 9 lat czy są jakieś szanse????
15 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no