Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
Jacek M tabaluga smok wawelski Tony Halik (892 niezalogowanych)
5 Postów
Dagmara Woycy
(dagmara)
Wiking
Czy sa osoby ktore moga pomoc w znalezienu pracy, badz wiedza jak znalezc szybko prace(sprzatanie, opeka nad dzieckiem , itp...) bylabym bardzo wdzieczna jezeli ktokolwiek moze udzielic mi jakiejkolwiek pomocy, udzielic informacji gdzie moge sie udac itp..! Z gory bardzo dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
ale gdzie mieszkasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Paula Sz
(pauluchass)
Wiking
ja też szukam, szperam po stronach fin.no i nav.no, wcześniej jeszcze dzwoniłam w sprawie ogłoszeń do opieki nad dzieckiem, które pojawiały się na mojanorwegia.pl, ale to mogę Ci szczerze odradzić

a znasz norweski.? jeśli tak, to mogę podać Ci numer tel do firmy sprzątającej, wiem, ze dwa tyg temu jeszcze potrzebowali kogoś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Dagmara Woycy
(dagmara)
Wiking
szukam na kolo fredrikstad badz oslo, ale jezeli bedzie to inne miasto rowniez mi odpowiada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Dagmara Woycy
(dagmara)
Wiking
nie, nie znam norweskiego, wiem ze jest to ciezka praca, mam doswiadczenie i wiem czego moge oczekiwac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1549 Postów

(aga31)
Maniak
Hej Dagmara,
nie wiem czy by Cie to zainteresowalo, ale potrzebuje teraz dziewczyny na zastepstwo przy sprzataniu kilku domkow prywatnych. Praca w Bjørndal, okolo 20 km od centru Oslo w strone Moss. Jesli tak, to napisz.
Pozdrawiam, Aga
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Dagmara Woycy
(dagmara)
Wiking
jak najbardziej jestem zainteresowana, jezeli mozesz to podaj namiar do siebie na mojego maila badz telefon dagmara1300@hotmail.com 004794266110 dzikuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
joanna zielinska
(tolka12)
Wiking
Witam. Ja też popszukuje pracy przeglondałam różne stronki ale z niewielkim skutkiem bez jezyka nie jest łatwo znalez jakąkolwiek prace.Prosze o pomoc chentnie podejme sie sprzetania mieszkam w Sarpsborgu.Za pomoc z góry dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok