Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Miastenia Gravis - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Piotr Pańczak Natali B boj fra oszlo Łukasz Ch Sławomir D (1036 niezalogowanych)
4 Posty
Sławomir D
(dswki)
Wiking
Proszę o pomoc w sprawie specjalisty neurologa w Norwegi zajmującego się Miastenia gravis. Potrzebuję pomocy w leczeniu tej choroby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sławomir D
(dswki)
Wiking
Będę bardzo zadowolony jeśli dostanę kontakt z osoba mającą tą samo chorobę .Bo ręce mi opadają z bezradności .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
dswki napisał:
Proszę o pomoc w sprawie specjalisty neurologa w Norwegi zajmującego się Miastenia gravis. Potrzebuję pomocy w leczeniu tej choroby.
W Norwegii wszystko zalatwia sie przez lekarza rodzinnego. Idziesz do niego i prosisz o skierowanie do specjalisty, szczegolnie jezeli masz diagnoze. Specjalista moze skierowac ciebie rowniez dalej do innego lekarza (mozesz o to sam poprosic).

Osobiscie odradzalabym isc do lekarza prywatnie, bo na dluzsza mete mozna w ten sposob zbankkrutowac. No i wazne jest bycie "w systemie".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sławomir D
(dswki)
Wiking
Dzięki za odpowiedz.

Ja to wszystko wiem bo jestem leczony od 4 lat . Niestety moja choroba dalej postępuje a dotychczasowi lekarze rozkładają ręce .Każdy z nich obiecywał poprawę ale bez rezultatu. Jak tak dalej będzie to niedługo przestane mieć możliwość chodzenia i zrobienia czego cokolwiek przy sobie bo nie będą mógł wstać z łóżka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
popros o zmiane neurologa lub szpitala, znasz swoja chorobe to sprobuj pogadac z neurologiem i wymusic na nim zmiane leczenia, moja Zona ma SM i dopiero po opierdzieleniu lekarza zaczeli cos robic, dzwon natretnie i wymagaj
powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sławomir D
(dswki)
Wiking
Dzięki Konrad

Miałem już 8 neurologów i tylko jedna pani doktor co znała się na miastenia gravis ( myasthenia gravis) i mnie leczyła w Oslo universitetssykehus ale niestety już odeszła do prywatnej kliniki.

Może jest ktoś kto leczył się na tą chorobę albo zna kogoś z tym schorzeniem , to proszę o kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok