Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
krzys kupracz Valdic Naj Dz Marek olszewski jan kowalski Adam Anczyk Karol Piotrzkowski Maria Wisniewska Paweł Rogóż Artur Makochon PatkaC Adam Inwałd Mariusz Malkis Polak86 (5449 niezalogowanych)
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
a z paszportem to gadal ze na miejscu pojedzie z nami do ambasady i konsula i wtedy wyrobimy paszporty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
Witam.
Tez byłem na tej rozmowie ,kasy człowiek odemnie zadnej nie chciał a reszta się zgadza....Niby mają dzwonić i podać informację w jakich godzinach odbędzie się szkolenie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
lghp napisał:
aha rozumiem ale koles co ma mi ta prace zalatwic mowil cos o magazynie cocacoli...ze ten bygmaxx ma z nia podpisana umowe i tam mamy robic... kolo Oslo ok 60 km chyba Drammen, stawianie scienek dzialowych, szpachlowanie, malowanie , panele... i to moj pierwszy wyjaz do norwegii i nie wiiem czy moge zaufac temu chlopu.. mowi ze na miejscu wyrobi paszport, konto w banku bo niby przelewy sa drogie na walutowe do PL ... a przejazd do Norwegii za friko , mieszkanie mowil ze tez tylko wyzywienie we wlasnym zakresie... i sie zastanawiam co robic mam ,wyjazd 5 stycznia 2013r
Polacy tam nie przewalaja rodakow?? Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc.


Pozdrawiam


I jak tam KOlego masz jakieś nowe informacje??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(NorgeMatrix)
Stały Bywalec
lghp napisał:
aha rozumiem ale koles co ma mi ta prace zalatwic mowil cos o magazynie cocacoli...ze ten bygmaxx ma z nia podpisana umowe i tam mamy robic... kolo Oslo ok 60 km chyba Drammen, stawianie scienek dzialowych, szpachlowanie, malowanie , panele... i to moj pierwszy wyjaz do norwegii i nie wiiem czy moge zaufac temu chlopu.. mowi ze na miejscu wyrobi paszport, konto w banku bo niby przelewy sa drogie na walutowe do PL ... a przejazd do Norwegii za friko , mieszkanie mowil ze tez tylko wyzywienie we wlasnym zakresie... i sie zastanawiam co robic mam ,wyjazd 5 stycznia 2013r
Polacy tam nie przewalaja rodakow?? Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc.


Pozdrawiam


Poczytaj, w NORGE juz zrobil kariere

www.mojanorwegia.pl/forum/view/5/nasze_s...z_mielca.html#201333

Ten sama gosciu tylko robil w h....ja w Norge.

Gupich nie sieja, rodza sie sami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(NorgeMatrix)
Stały Bywalec
A zapomnialem dodac, liczba oczekujacych na prace u Jarka S w firmir Bygmax czy jakos tam urosla do 30.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
NorgeMatrix napisał:
A zapomnialem dodac, liczba oczekujacych na prace u Jarka S w firmir Bygmax czy jakos tam urosla do 30.
Pozdrawiam

Wszystko ślicznie pięknie i nawet może się zgadzać tylko że odemnie żadnej kasy nie chciał....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok