Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

BYGGMAX - Norwegia

Czytali temat:
krzys kupracz Valdic Naj Dz Marek olszewski jan kowalski Adam Anczyk Karol Piotrzkowski Maria Wisniewska Paweł Rogóż Artur Makochon PatkaC Adam Inwałd Mariusz Malkis Polak86 (5575 niezalogowanych)
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
Witam

Czy ktos z was pracowal dla firmy Byggmax w Norwegii?? W ogole to jest firma czy poprostu zwykly market budowlany cos w stylu polskiej castoramy. Pytam poniewaz przez taka chyba firme mam pracowac w Norwegii. Ktos moze pomoc ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
lghp napisał:
Witam

Czy ktos z was pracowal dla firmy Byggmax w Norwegii?? W ogole to jest firma czy poprostu zwykly market budowlany cos w stylu polskiej castoramy. Pytam poniewaz przez taka chyba firme mam pracowac w Norwegii. Ktos moze pomoc ??


"nasza" castorama bije ich nałeb, pod kazdy wzgledem!

ale chetnie napisze, bo mam pewną wiedze....

otóz firma jest bardzo stabilna i ma sporo klientów, takze nie padnie z dnia na dzien....

Jesli chodzi o zarobki, to marnie płacą, bo z tego co wiem to max 130/h i nie daja ekstra godzin....

90% pracowników to.... szwedzi,albanczycy, ciapaci, etc.... poniewaz norki nie chca za te pieniadze robic....

Robota niezbyt wymagająca, bo obsługa klienta ( 60% to polscy klienci) jest prosta!

Przyjmowanie towaru, wydawanie,itp....

Jedne z mniejszych marketów, wiec roboty nie za duzo.....

wiec jak zrobisz 160h, to zarobisz ca 21000 nok brutto, minus ca 25% to da ci max 15tys nok, wiec nędza...........

Bardzo dobra na początek > bo potem Maxbo,Byggmakker, Optimera.......

a tam juz duzo lepiej finansowo : ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
aha rozumiem ale koles co ma mi ta prace zalatwic mowil cos o magazynie cocacoli...ze ten bygmaxx ma z nia podpisana umowe i tam mamy robic... kolo Oslo ok 60 km chyba Drammen, stawianie scienek dzialowych, szpachlowanie, malowanie , panele... i to moj pierwszy wyjaz do norwegii i nie wiiem czy moge zaufac temu chlopu.. mowi ze na miejscu wyrobi paszport, konto w banku bo niby przelewy sa drogie na walutowe do PL ... a przejazd do Norwegii za friko , mieszkanie mowil ze tez tylko wyzywienie we wlasnym zakresie... i sie zastanawiam co robic mam ,wyjazd 5 stycznia 2013r
Polacy tam nie przewalaja rodakow?? Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc.


Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
lghp napisał:
aha rozumiem ale koles co ma mi ta prace zalatwic mowil cos o magazynie cocacoli...ze ten bygmaxx ma z nia podpisana umowe i tam mamy robic... kolo Oslo ok 60 km chyba Drammen, stawianie scienek dzialowych, szpachlowanie, malowanie , panele... i to moj pierwszy wyjaz do norwegii i nie wiiem czy moge zaufac temu chlopu.. mowi ze na miejscu wyrobi paszport, konto w banku bo niby przelewy sa drogie na walutowe do PL ... a przejazd do Norwegii za friko , mieszkanie mowil ze tez tylko wyzywienie we wlasnym zakresie... i sie zastanawiam co robic mam ,wyjazd 5 stycznia 2013r
Polacy tam nie przewalaja rodakow?? Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc.


Pozdrawiam


cola ma swoj magazyn, potezny magazyn w lorenskog(blisko oslo) i nie wydaje mi sie,zeby budowali, badz przerabiali ten obecny......
jaki kurwa paszport, polsatu ?
paszport muszisz osobiscie wyrabiac w polsce > odciski palców,etc!
jesli masz paszport, to powiedz,ze masz i zobacz co ci powie! a jak nie to odpusc, bo lipa z tym typem.....
Przelew na konto w pl to max 25pln, wiec nie majątek, bo to 25kr,czyli bardzo małą czesc stawki godzinowej w tym kraju!
Skąd ten typ sie wziął, gdzie znalazłes to eldorado obiecywane przez niego ?
Nie ma prawa reprezentowac byggmaxxa, bo firma nie oferuje usług, a materiały!
Smierdzi na kilometr od tej oferty "zycia" !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
Nie daj się nabrać, byggmax to sklep a nie firma budowlana wyrobi paszport? a to dopiero numer. Jak ty chłopie nie wiesz jak i kto może wyrobić paszport to może zacznij od zdobycia w Polsce wiedzy na poziomie początkowego gimnazjum. Bo teraz w NO zima i możesz z buta nie dotrzeć do domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
dawaj namiary tego posrednika > jutro mam byggmax po drodze, a tam znajomego szefcia, wiec rozkminimy typa na szybkosci.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
lghp napisał:

[...] mowi ze na miejscu wyrobi paszport [...]


Jak na miejscu, to chyba ...... norweski ?! moze bedzie ci potrzebny, zeby wjechac do Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
tez mi sie tak wydaje ze cos chlop sciemnia... a co do firmy to moze sa inne o podobnej nazwie ale chuj wie, nie bylem i nie widzialem, gada ze to magazyn cocacoli i ze robota wewnatrz na szpachlowanie , scianki z k-g czy malowanie ... no to ladnie sie nacialem na typa.. wiec myslicie ze klamie i to w zywe oczy? i radzicie zeby nie nie jechac czy tylko tak mowicie zeby wam roboty nie zabierac i kasy ... bo o to tylko przeciez chodzi ... najgorsze to to ze mu dalem swoje 3 foto juz do paszportu , ksero dowodu no i kurwa 130 zl nie wiem po jaki chuj ... no ale madry polak poo szkodzie jak to mowia... (
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
jak 3 foto to na bank paszport polsatu, ale za to będziesz mógł dodać Krzyśka Ibisza do znajomych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
piotr k
(lghp)
Nowicjusz
mam tylko jego nr tel i to polski w dodatku gadal ze tam mieszka na stale i ze szuka 30 osob do tej pracy wlasnie... chuj wie co tu robic w pizdu kurwa mac ... :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok