Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

praca w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
(3396 niezalogowanych)
1 Post

(cuperk)
Wiking
witam, jestem tu całkowicie nowa, z pracą w Norwegii nie miałam jeszcze do czynienia, chciałam zapytać czy jest możliwość pracy dla studentów?? Poszukuję pracy dla siebie i chłopaka na okres letni. Studiujemy na 4 roku AGH w Krakowie. Z góry dzięki za informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jakub Drzazga
(morix)
Wiking
No ja wysłałem CV do tej firmy i czekam na odpowiedz... A czy może pan jaśniej wytłumaczyć o c chodzi z tymi pijawkami?? Pobierają opłaty za wysokie?? czy ogólnie warunki marne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
p z
(darnor)
Wiking
skarbie-moze napiszesz prawde-cos o tej firmie w ktorej pracujesz-chcesz zeby dziewczyny dostaly zawalu po przyjezdzie-kiedy sie okaze ze wszystko co obiecujecie wna rozmowach kwalifikacyjnych i podczas kursu jest totalna bzdura-troszke solidnosci i prawdy -w swoim postepowaniu bym radzil -a wtedy nie bedziesz miala czyis lez na sumieniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
p z
(darnor)
Wiking
100%racji-to prawda-na szczescie mam ich gdzies-chociaz wisza mi kase
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
p z
(darnor)
Wiking
chcecie wiedzic wiecej -porozmawiac-moje gg-13097523
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
p z
(darnor)
Wiking
chce Pani znac prawde o adecco-zapraszam na roamowe-moje gg podalem na postach-13097523-
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
ALICJA WIŚNIEWSKA
(ALICJA73)
Wiking
Witaj Magdo.Staram się o prace w Norwegi ,złożyłam wiele podań i nic.
Mam spore doświadczenie pracy przy osobie niepełnosprawnej ,z zawodu jestem kucharzem.Czy wogóle mam szanse na prace?Z tego co wiem to ponoć
jest dużo pracy w Norwegi,ale patrząc po wypowiedziach ludzi to marne
szanse widze.Możesz mi powiedzieć jak tam właściwie jest z tą pracą?i czy możesz mi pomóc w tej sprawie ?
pozdrawiam cieplutko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiola Kafle
(Wiolaa)
Wiking
ALICJO uwazam ze szanse zawsze masz, tylko trzeba trafic.
JA wyslalam jak i roznosilam setki podan i nic, a weszlam gdzies przypadkiem i sie zalapalam, mimo ze na chwile ale jednak.
Nie trac nadzieji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok