Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(1180 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
ELINEK napisał:
Akcja jest organizowana juz po raz drugi z dobrym efektem. Wkleilam link dla zainteresowanych. Wasze komentarze sa zalosne. Jasne lepiej siedziec przed kompem na mn i pisac pierdoly. Co niektorym w zyciu sie bardzo nudzi.
NO POPATRZCIE JAKA ALTRUISTKA ...znalazła się na... MN... i to taka której przed tym kompem się nie nudzi...
No cóż MY som tylko małe żałosne trolle... .

A MNIE ŻEBRACTWO POD KAŻDĄ POSTACIĄ ...MIERZI... i tyle w tom tymmacie...

(na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(zybi kapusta)
Wiking
ELINEK napisał:
Akcja jest organizowana juz po raz drugi z dobrym efektem. Wkleilam link dla zainteresowanych. Wasze komentarze sa zalosne. Jasne lepiej siedziec przed kompem na mn i pisac pierdoly. Co niektorym w zyciu sie bardzo nudzi.

brawo!!!
mam nadzieje ze admin i mod sie obudza i zaczna wywalac tak zalosne,obrazliwe posty zgorzknialych, znudzonych zyciem, zapatrzonym na wlasny czybek nosa i majacym jedyne przekonanie... JA JESTEM NAJMADRZEJSZY, NAJPIEKNIEJSZY, ZNAWCA SWIATA... ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
zybi kapusta napisał:...mam nadzieje ze admin i mod sie obudza i zaczna wywalac tak zalosne,obrazliwe posty...i
..ŻENUJĄCE...

Powinieneś zostać w Polsce i wstąpić w szeregi ...tajnej grupy trzymających za pysk , całe społeczeństwo...

( na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
ELINEK napisał:
szerlok.pl/nakarm_psa/

Fajna akcja , może oprócz wygranej karmy dla schroniska , jeszcze jakiś piesek znajdzie dom . Postaram się zaglądać jak najczęściej .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
ELINEK napisał:
Akcja jest organizowana juz po raz drugi z dobrym efektem. Wkleilam link dla zainteresowanych. Wasze komentarze sa zalosne. Jasne lepiej siedziec przed kompem na mn i pisac pierdoly. Co niektorym w zyciu sie bardzo nudzi.

Wysiliła byś się chociaż opisując swoje intencje, ale nie można się zalogować na dwustu forach odpalić tema wklejając link i po ptokach.
Takie coś ma nazwę SPAM!!

Form to miejsce dyskusji i użytkownicy wyrażają swoje zdanie na zakładany temat (lub formę tematu) nic na to nie poradzisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Viola K.
(Viooltje)
Wiking
Ojej, kiedyś zajrzałam sobie tutaj gościnnie ( bo ja też z MN, tyle, że Niderlandia) i pomyślałam: "kurde, fajni ludzie na Norwegii"...
Jednak odbeknęło mi się po przeczytaniu niektórych postów.
Co komu szkodzi bezinteresowna pomoc, nie wymagająca żadnych nakładów finansowych?
Co z tego, że komercha, jeśli jest efektywna? Pfff...

Btw: ukłony, poziom o wiele wyższy niż na siostrzanej MN.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
gabriel napisał:
panladny napisał:
...ladne zdjecie = zero zarcia!
Nie o to Mi Idzie... w tym Moim poście ...
My dorośli to jeszcze potrafimy odróżnić pewne tendencje , jednak dzieci...wątpię...
To Im... wmawia się by głosowały na wybranego zwierzaka ... a potem bywają wielkie rozczarowania... .
Bo okazuje się ,że w większości to fikcja zdjęciowa ...

I tak jak zaznaczyłem ...dla Mnie to nic innego jak ...Żebractwo... niczym się to nie różni od domokrążców z kopiami obrazków ... ba jest to bardziej wyrafinowane , bo trudne nieraz do zweryfikowania...
Ot takie luźne przemyślenia przed jutrzejszą drogą powrotną do Oslo...

(na gościnnych występach)



Gabrys zapeniam Cie ,iz ta akcja to nie sciema... znam te psy ze zdjec bardzlo dobrze.... mowie o tych z mojego rodzinnego miasta... zebractwo??? hmmm moze i tak , ale co w tym zlego aby pomoc i nakarmic kilka zwierzakow ... byles kiedys w schronisku???? jesli nie to proponuje sie wybrac do jednego w Polsce moze wtedy zmienisz podejscie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(ELINEK)
Wiking
Witam. A to moja odpowiedz do Was wszystkich udzielajacych sie w tym temacie . Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku zycze Wam Wszystkim.
Acha, mam propozycje zeby na mn powstal osobny dzial np. Fenomen polskich jasnowidzow w Norwegii. Mysle, ze tam bedzie mozna oceniac i analizowac ludzi, ktorych sie nie zna i na oczy nie widzialo. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok