Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Chciałbym wyjechać do Norwegii. - Norwegia

Czytali temat:
(477 niezalogowanych)
12 Posty
Paweł Gal
(BlackBear)
Wiking
Witam wszystkich.
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na taki wpis ale postanowiłem spróbować...
Chciałbym wyjechać do Norwegii, znaleźć tam pracę i jakoś ułożyć sobie tam życie. Mogę pracować w hotelarstwie (moje aktualne zajęcie), budownictwie, ogrodnictwie, rolnictwie, etc. Obawiam się jednak o to że nie znajdę tam pracy.
Mam więc pytanie czy jest ktoś kto może mi pomóc w osiedleniu się w Norwegii i znalezieniu tam pracy?
Wszystkim z góry dziękuję za odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Pawel jezeli pracujesz w branzy hotelarskiej,masz wyksztalcenie w tym kierunku mysle ze powinnes znalezc tutaj zatrudnienie.Doradzam tez posrednika na poczatkowe miesiace-zalatwi pozwolenie,skatt no i jakis lokal do spania z czym jest tutaj nie lekko na poczatku.Niestety albo stety to nie anglia i lokale nie czekaja na nowo przybylych. Z praca jest tez ciezko ze wzgledu na brak przemyslu na taka skale jak w innych krajach europy. Napewno nie znajdziesz tu pracy przy skladaniu telewizorow czy sprzetu agd nie widzialem tez ogloszen oferujacych np.prace na tasmie w jakiejs fabryce.Budowlanka czeka na odblokowanie wstrzymanych inwestycji.To tak z mojego rozeznania tutaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Paweł Gal
(BlackBear)
Wiking
Praca przy taśmie nie jest dla mnie... Znasz może jakieś dobre pośrednictwo, godne zaufania? Dzięki za odpisanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok