Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przeprowadzka do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
Koydr
(Koydr)
Wiking
Witam Was serdecznie
Zastanawiam sie nad wyjazdem do Norwegii.
Znalazlem oferte pracy ze stawka 158NOK/h z darmowym zakwaterowaniem. Zakladajac standardowy harmonogram pracy, ok. 150-160h (chociaz pracodawca wspomina takze o mozliwosci nadgodzin), miesieczne wynagrodzenie bedzie oscylowac w granicach ok. 25000-23500NOK.
Bywalem juz za granica i w praktyce wiem jak owe kwoty potrafia ulec zmniejszeniu, biorac pod uwage podatki i inne aspekty.
Chcialbym Was zapytac, czy ok. 25000NOK/mies. z darmowym zakwaterowaniem to satysfakcjonujace wynagrodzenie dla osoby oszczednej, przyjezdzajacej w charakterze ekonomicznym?
Jaki podatek zaplace od tej kwoty? Ile wyniesie mnie miesieczny koszt zycia? Jaka kwote jestem w stanie zaoszczedzic miesiecznie?

Wszystkie kwoty sa kwotami brutto.
Bardzo prosze o merytoryczne wypowiedzi i wasze subiektywne spostrzezenia.
Dzieki,
K.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
MIROSLAW SZYMANOWSKI
(mirek6660)
Wiking
Poczytaj sobie o najniższych stawkach w Norwegi powodzenia
pol-nor.com/stawki-w-norwegii/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
To są stawki brutto więc odejmij podatek ok 30 proc ale i tak oferta ok bo z darmowym zakwaterowaniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
To sensowna oferta na pierwsza prace w Norwegii. Ile zaoszczedzisz, trudniej powiedziec, ale mozna przypuszczac, że ok 10 tys koron mies.

napisał:
Witam Was serdecznie
Zastanawiam sie nad wyjazdem do Norwegii.
Znalazlem oferte pracy ze stawka 158NOK/h z darmowym zakwaterowaniem. Zakladajac standardowy harmonogram pracy, ok. 150-160h (chociaz pracodawca wspomina takze o mozliwosci nadgodzin), miesieczne wynagrodzenie bedzie oscylowac w granicach ok. 25000-23500NOK.
Bywalem juz za granica i w praktyce wiem jak owe kwoty potrafia ulec zmniejszeniu, biorac pod uwage podatki i inne aspekty.
Chcialbym Was zapytac, czy ok. 25000NOK/mies. z darmowym zakwaterowaniem to satysfakcjonujace wynagrodzenie dla osoby oszczednej, przyjezdzajacej w charakterze ekonomicznym?
Jaki podatek zaplace od tej kwoty? Ile wyniesie mnie miesieczny koszt zycia? Jaka kwote jestem w stanie zaoszczedzic miesiecznie?
Wszystkie kwoty sa kwotami brutto.
Bardzo prosze o merytoryczne wypowiedzi i wasze subiektywne spostrzezenia.
Dzieki,
K.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Koydr
(Koydr)
Wiking
Bardzo dziekuje za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok