Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam kumpel - Norwegia

Czytali temat:
thompson33 (1584 niezalogowanych)
1 Post

(beti_720)
Wiking
witam czy znjade w koncu tu jakies polskie kumpelki nie daleko mnie ??mieszkam bygland-setesdal milo by bylo pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
MONIKA K
(mooona77)
Nowicjusz
witam niestety wszystkim nam brak kumpelek ja mieszkam koło Lillehammer i mam ten sam problem...pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
ANNA W
(WąSIK)
Początkujący
HEJ DZIEWCZYNY!DOSKONALE WAS ROZUMIę,PONIEWAż DO NIEDAWNA MIAŁAM TEN SAM PROBLEM.DOSKWIERAŁO MI TO BARDZO,ALE JAK SIE OKAZAŁO WARTO BYŁO POCZEKAć.POZNAŁAM śWIETNą KOLEżANKE.SPOTYKAMY SIE CODZIENNIE A I TAK NIESTARCZA NAM CZASU NA PLOTKOWANIE I MOżEMY POGADAć I OCZYWISCIE WYBRAć SIE NA ZAKUPKI.JEST OSąBą GODNą ZAUFANIA ,WIęC WSZYSTKO MOżNA JEJ POWIEDZIEć.żYCZE I WAM ABYśCIE ZNALAZŁY TAKIE KOLEżANKI.POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
MONIKA K
(mooona77)
Nowicjusz
...no to narazie nam pozostało pozazdroscic...i i zyczyc Wam oby tak dalej...pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Ja również długo szukałam koleżanki w Halden ,już straciłam nadzieję na jakiekolwiek znajomości ale w końcu poznałam sympatyczna kobietkę Powodzenia wszystkim życzę i wytrwałości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(iwonasztuczka)
Wiking
Szczęściary które mają tutaj koleżanki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
beti a kolega nie moze byc hehe;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jadzia jadzia
(jadziarka28)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(danna)
Wiking
Kumpele mozna spotkac...Tylko cieszko ta zaufana
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mefistofeles)
Wiking
e tam szczesciary, trzeba wychodzic do ludzi jak tu przyjechalam to siedzialam 2 miesiace w domu z dziecmi, tylko na plac zabaw chodzilam. Ale w koncu poznalam i Polakow i Norwegow. Trzeba tylko wyjsc z domu gdzies dalej, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok