Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
jechal ze szwecji do norwegii motor na szwedzkich blachach 90% starego harleya, zatrzymali bo mieli "wątpliwości"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Andrzej sk
(Endii)
Wiking
CO TO ZA JAJA KOMENTARZ GDZIE INDZIEJ DODANY , A ZNALALAZŁ SIĘ GDZIE INDZIEJ, CZY TO CELOWE DZIAŁANIE????????????????????????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
DamianPora napisał:
jechal ze szwecji do norwegii motor na szwedzkich blachach 90% starego harleya, zatrzymali bo mieli "wątpliwości"
a pozostałe 10 % to z czego było
z junaka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
stare motocykle mają to do siebie że czasem czegoś brakuje i trzeba szukać po świecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
może zatrzymali dlatego, że polską mowę usłyszeli
to u germańców typowe
zobacz
"Na początku pobytu za granicą odczułem to, że jestem Polakiem. Szedłem z żoną do sklepu i jak klienci czy sprzedawcy słyszeli polską mowę, to od razu podnosili wzrok. Raz zdarzyło się tak, że ktoś chodził za nami po sklepie i patrzył, czy czegoś nie ukradniemy. Dopiero gdy okazywało się, że jestem piłkarzem FC Nuernberg, to dawano mi spokój. Teraz postrzeganie Polaków w Niemczech trochę się zmienia, m.in. dzięki Piszczkowi, Lewandowskiemu i Błaszczykowskiemu, który się wypromowali. Kiedyś traktowano nas jednak inaczej niż resztę. Zresztą uważam, że w Niemczech nadal panuje stereotyp Polaka-złodzieja. Czy słusznie? Cóż, z czegoś to się bierze. Widocznie nasz naród zasłużył, żeby traktowano nas w ten sposób. Tak jak powiedziałem, to zmienia się na lepsze, ale negatywny stereotyp Polaka - zwłaszcza u starszych ludzi - obowiązuje.

Jesteśmy takim narodem, że jak komuś się powodzi, to najlepiej go zgnoić, podstawić mu nogę.
eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/o-st...uszyl-w-swiat/qe7g0b
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
nie będę hiena i podzielę się dobrą radą
którą kiedyś zawsze mi udzielali starsi handlowcy na linii do NRD, cze Węgier
nigdy w publicznym miejscu nie mów po polsku bo zostaniesz źle potraktowany
na siłę rosyjski, angielski
żeby nikt cię nie wziął za Polaka

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Kim Kolwiek
(uncio84)
Nowicjusz
Jak coś to znalazłem, pod koniec tygodnia będę mógł powiedzieć coś więcej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
hej, jak nikogo nie znalazles odnosnie transportu motocykla, to jestem w stanie to zorganizowac w 48 tyg. odezwij sie jak jestes zainteresowany. 40322403. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok