Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

transport - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty
Patryk Mankowski
(patryk1234)
Wiking
Witam, mam kilka rzeczy do przewiezienia z Norwegi do Pl (maszyny rolnicze, traktor, koparka i rozbity samochód) jak to jest z Tym płaceniem na granicy? Ktoś już płacił Clo? Co zrobić żeby jak najmniej płacić w umowie mniejsza cenę wpisać? proszę o sprawdzone sposoby. Dziękuję za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
patryk1234 napisał:
Witam, mam kilka rzeczy do przewiezienia z Norwegi do Pl (maszyny rolnicze, traktor, koparka i rozbity samochód) jak to jest z Tym płaceniem na granicy? Ktoś już płacił Clo? Co zrobić żeby jak najmniej płacić w umowie mniejsza cenę wpisać? proszę o sprawdzone sposoby. Dziękuję za odpowiedzi
-----------------------------
Najlepiej zadeklaruj to w PL jako mienie przesiedlencze. Jesli zdarzysz oczywiscie - bo Policja norweska ma dosc szybkie samochody.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Patryk Mankowski
(patryk1234)
Wiking
Jak to niedrogo wyjdzie to bym chciał zapłacić te clo, może jako cenę złomu tylko nie wiem jak to wygląda na granicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Załaduj to na okręt zbudowany w technologii stealth czyli niewykrywalny dla radaru
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1245 Postów
arek renegade
(renegade)
Maniak
taa... najlepiej podwodny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
renegade napisał:
taa... najlepiej podwodny...
----------------------------------
Eeee..tam..gadanie. Ja to bym pociepał to na kawałki i spróbował "przetego" jako bezpłatny bagaż podręczny. W Ryanair to może przejsc - w Wizzair na pewno nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
renegade napisał:
taa... najlepiej podwodny...
----------------------------------
Eeee..tam..gadanie. Ja to bym pociepał to na kawałki i spróbował "przetego" jako bezpłatny bagaż podręczny. W Ryanair to może przejsc - w Wizzair na pewno nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok