Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak cie widzą tak cie piszą.... - Norwegia

Czytali temat:
Rafal Ludynia Tomasz Czyz (672 niezalogowanych)
3 Posty
Rafal Ludynia
(rafal.ludynia)
Wiking
Witam

Oto komunikat trącący świeżością ze strony polskiej ambasady:

www.oslo.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/komunikaty/

I dla porównania aktywność ambasady litewskiej:

no.mfa.lt/no/en/news

Na stronach internetowych innych ambasad nie znalazłem równie "charakterystycznych" informacji.

Proszę o sugestie odnośnie informacji potrzebnych jakie powinny znaleźć się na stronie. Może osoby z ambasady czytające posty na MN jakoś zareagują.

Pozdrawiam

Obywatel
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Coz tu pisac.Jaki Jazwinski jest ,to chyba wszyscy widza.
I pare milionow takich Jazwinskich wybiera sobie
partie rzadzaca ,ktora namaszcza na stanowiska w ambasadach roznych szogunow o wyjatkowych zdolnosciach.

A za dwa miesiace, kolejny raz ,w wyborach prezydenckich Jazwinscy wybiora sobie Pana Zgode i Bezpieczenstwo (obojga imion) na prezydenta,ktory podpisuje nominacje ambasadorskie .
I tak na zdrowy, chlopski rozum ,czy jest mu na reke, aby ludzie madrzejsi od niego zajmowali wysokie stanowiska w dyplomacji?




Podpisales sie jako obywatel i pewnie myslisz,ze to kogokolwiek rusza.

Partia,ktora ma w nazwie obywatelskosc parokrotnie, niedawno spuscila spokojnym leszczem do kanalu w sejmowym kiblu kilka

milionow podpisow obywateli pod roznymi petycjami i inicjatywami spolecznymi.

I co....?
........ I nic.
Dobrze jest, a bedzie jeszcze lepiej

Niech zyje Zgoda i Bezpieczenstwo .Niech Zyje Jazwinski!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
statystyczny Polaku
czy też jak tam cię zwał marszałek Piłsudski
komunikaty konsulatów i ambasad z reguły dotyczą spraw najważniejszych dla obywateli przebywających poza granicą ojczyzny
niby masz rację, że na tak ważnej stronie urzędowej powinny znajdować się telefony i hasła do dystrybutorów
napojów alkoholopodobnych z Polszy, jak również opału
ale to jest nielegalne i organy państwowe nie mają prawa tak postępować
a że wydębić zasiłek to tylko do NAVU, to już nie trzeba pisać bo wszyscy wiedzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
No i widać że ktoś z pasją prowadzi stronę, nowe wiadomości co chwilą się ukazują...... 2012 rok...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafal Ludynia
(rafal.ludynia)
Wiking
jasta102 napisał:
statystyczny Polaku
czy też jak tam cię zwał marszałek Piłsudski
komunikaty konsulatów i ambasad z reguły dotyczą spraw najważniejszych dla obywateli przebywających poza granicą ojczyzny
niby masz rację, że na tak ważnej stronie urzędowej powinny znajdować się telefony i hasła do dystrybutorów
napojów alkoholopodobnych z Polszy, jak również opału
ale to jest nielegalne i organy państwowe nie mają prawa tak postępować
a że wydębić zasiłek to tylko do NAVU, to już nie trzeba pisać bo wszyscy wiedzą



Piłsudski mnie nie znał więc nie mógł mnie nazwać. Urodziłem się po jego śmierci - to po pierwsze.

Po drugie - nie napisałem co powinno znaleźć się na tej stronie. Czytaj ze zrozumieniem zamiast hejtować już z założenia.

Co do alkoholu, opału i Navu to każdy sądzi według siebie.

Poza tym wnioskując po ilości postów i zróżnicowanych godzinach ich umieszczania przez ciebie na forum, istnieje duże prawdopodobieństwo że nie pracujesz i wydębiasz zasiłek z NAV-u, przeznaczając go np. na internet by pisać hejty.

Ty ukrywasz się za pseudonimem. Ja wyrażam siebie bez strachu i firmuje to prawdziwymi danymi personalnymi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
rafal.ludynia napisał:
jasta102 napisał:
statystyczny Polaku
czy też jak tam cię zwał marszałek Piłsudski
komunikaty konsulatów i ambasad z reguły dotyczą spraw najważniejszych dla obywateli przebywających poza granicą ojczyzny
niby masz rację, że na tak ważnej stronie urzędowej powinny znajdować się telefony i hasła do dystrybutorów
napojów alkoholopodobnych z Polszy, jak również opału
ale to jest nielegalne i organy państwowe nie mają prawa tak postępować
a że wydębić zasiłek to tylko do NAVU, to już nie trzeba pisać bo wszyscy wiedzą



Piłsudski mnie nie znał więc nie mógł mnie nazwać. Urodziłem się po jego śmierci - to po pierwsze.

Po drugie - nie napisałem co powinno znaleźć się na tej stronie. Czytaj ze zrozumieniem zamiast hejtować już z założenia.

Co do alkoholu, opału i Navu to każdy sądzi według siebie.

Poza tym wnioskując po ilości postów i zróżnicowanych godzinach ich umieszczania przez ciebie na forum, istnieje duże prawdopodobieństwo że nie pracujesz i wydębiasz zasiłek z NAV-u, przeznaczając go np. na internet by pisać hejty.

Ty ukrywasz się za pseudonimem. Ja wyrażam siebie bez strachu i firmuje to prawdziwymi danymi personalnymi.

a na koniec to
zakładam, że jednak wiesz jak cię zwał Naczelnik Państwa i marszałek Polski Józef Piłsudski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Rafal Ludynia
(rafal.ludynia)
Wiking
Joseph napisał:
No i widać że ktoś z pasją prowadzi stronę, nowe wiadomości co chwilą się ukazują...... 2012 rok...

Dla dociekliwych.....

www.oslo.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/dyzury_konsularne/
pusta strona.
www.oslo.msz.gov.pl/pl/informacje_konsul...osob_wyjezdzajacych/
linki nieaktywne.
www.oslo.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/zmiana/
linki nieaktywne.

Brakuje informacji na temat wyborów i sposobu głosowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
rafal.ludynia napisał:

Brakuje informacji na temat wyborów i sposobu głosowania.

jak cię tam zwał marszałek Piłsudski
na kogo chcesz już zagłosować, i czy są gotowe przepisy aby je obwieścić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok