Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Spitsbergen - Norwegia

Czytali temat:
(1274 niezalogowanych)
7 Postów
Wiking
Witam byl ktos na Spitsbergen jakie koszty i jak z hotelami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
WOW!!!
Ambitne plany...
Na twoim miejscu wszedł bym sobie na

hornsund.igf.edu.pl

stamtąd wziął telefon i zadzwonił. Myślę że chłopaki będą mogli Ci powiedzieć coś miarodajnego. Oni co prawda siedzą na totalnym odludziu, ale z całą pewnością znają nie tylko okolicę ale i jakichś tamtejszych mieszkańców - czyli ewentualnych przewodników. Co jest o tyle ważne, że jak już jechać w takie miejsce to raczej nie po to, żeby siedzieć w hotelu.

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale ja od tego bym zaczął.

POWODZENIA

Jan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Ja byłem w sierpniu. Loty w obie strony Norwegianem 1200 nok z dodatkowym bagażem i rezerwacja miejsca. Nie wiem jak z cenami hoteli, ale 300m od lotniska jest camping. Noc we własnym namiocie 120 nok, prysznic 10nok. Można też wszystko wypożyczyć. Jeśli chcesz robić wycieczki to koniecznie musisz mieć pozwolenie na broń i wypożyczyć spluwe 190 nok za dzień. Do mnie chcieli wzywać policję bo nie miałem broni a bylem w strefie niedźwiedzi. Rejs do Pyramiden wraz z oglądaniem lodowca 1200-1700 nok. Sklep bezclowy jest w mieście. Na bilety możesz kupić 24 piwa, 2 litry wódki i wino bez limitu. Jest to lot wewnątrz krajowy więc nic nie kupisz na lotnisku. Camping czyny chyba od kwietnia do września. Lotu też robi SAS.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Dzieki za info to jest to czego potrzebowalem , a jak sie ubrac mysle jechac lipiec sierpien
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Zimno. Jak byłem to temp średnio ok 8st. Jak robiłem certyfikat kąpieli to woda miała plus 8 a powietrze 9. Pamiętaj też że wtedy ciągle jest słońce 24 godz/dobę. Więc z zasypianiem może być kłopot.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
a co to certyfikat kapieli i na jak dlugo warto poleciec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
dzieki co prawda nie jestem angielski ale cos tam pokumam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok