Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Montaz szyby czołowej w samochodzie ??? - Norwegia

Czytali temat:
Damian C Inez Pawłowska (1453 niezalogowanych)
5 Postów
Artur Kal
(gigu666)
Wiking
Witam , chciałem spytać czy jest ktoś na forum , lub może znacie kogoś kto jest w stanie wymontować szybę czołowa w samochodzie osobowym (passat b5fl) i osadzić ją od nowa na kleju ??? Szyba jest całkowicie dobra itd.. , pojawił się przeciek pomiędzy szybą a karoseria i trzeba ją od nowa obsadzić . Ubezpieczenie nie pokrywa mi niestety przecieku i muszę to zrobić na własną rękę . Jak posiadacie jakieś info prosiłbym o pomoc. Bergen i okolice. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Artur Kal
(gigu666)
Wiking
up..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
137 Postów
Damian C
(dpcphoto)
Stały Bywalec
gigu666 napisał:
Witam , chciałem spytać czy jest ktoś na forum , lub może znacie kogoś kto jest w stanie wymontować szybę czołowa w samochodzie osobowym (passat b5fl) i osadzić ją od nowa na kleju ??? Szyba jest całkowicie dobra itd.. , pojawił się przeciek pomiędzy szybą a karoseria i trzeba ją od nowa obsadzić . Ubezpieczenie nie pokrywa mi niestety przecieku i muszę to zrobić na własną rękę . Jak posiadacie jakieś info prosiłbym o pomoc. Bergen i okolice. pozdrawiamWiesz kiedy ta szyba była montowana?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Artur Kal
(gigu666)
Wiking
Nie wiem kiedy była montowana , ponieważ kupiłem ten samochód 6 miesiecy temu . Rocznik szyby to 2008 to pewno wtedy była wymieniana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
137 Postów
Damian C
(dpcphoto)
Stały Bywalec
Jeśli szyba jest źle zamontowana tzn brakuje kleju to przeciek jest od razu a nie po sześciu latach. W tym przypadku stawiam na rdzę niestety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok