Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
Cezary16 napisał:
Pani kierownik nie powinna podejmować sie takiej pracy jak a raczej takiego stanowiska jeśli ktos zamawia taksówkę Polska podaje adres a pani kierownik nie umie przekazać tego dalej i wiezie sie Bogu ducha winna osobę nie tam gdzie chciała i pani kierownik wypiera sie swojej winy to jest albo za głupia i bardzo nie odpowiedzialna osoba na tym stanowisku. Zmieńcie panią kierownik a problemów nie będzie proste i logiczne przyznaj sie babo do błędu a nie wciskasz kit nie wiem komu
a to pierwszy raz ze polbus myli lotniska ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
tony napisał:
lajkonik96 napisał:
jasne ze tak!!!

dziewczyno zrob to po prostu i daj juz nam swiety spokoj.

jak ci przeszkadza jakiś temat to nie czytaj .po jakiego grzyba wchodzisz w ten temat ?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
mariusz h
(huki13)
Wiking
co z tym polbusem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
crazy chris napisał:
tony napisał:
Tak bywa !!! To sie nazywa masohizm!!!!!!!!

Probowac oszczedzic pare koronek po to aby sie gniesc w malych niewygodnych busach i jeszcze wloczyc sie nie wiadomo gdzie.
Moze to przyzwyczajenia z Polski ze nalezy podrozowac malymi busikami.

W tym kraju komunikacja jest bardzo dobrze zorganizowana, nawet gluchoniemi i niewidomi nie mieliby problemu z podroza. Ceny nie sa wcale wygorowane.

Mieszkam tu jakis czas i nawet nie przeszlo mi na mysl aby pakowac sie w jakiegos sprintera czy cos innego.

Twoj problem!!

problem to ty masz z głową dziewczyna ostrzega przed polbusen ,a ty szczekasz na nią .


EEeeeejjj Krejzii Chris-tusie ja to widze tak...

Chce kupic odkurzacz i ide do europrisu i kupuje najtanszy jaki byl zamiast kupic profesjonalny lub przynajmniej sredniej klasy na przyklad w elkjopie...
...po czym robie awanture w europrisie co oni mi kurwa sprzedaja a potem zeby rozladowac frustracje pisze dlugie posty na forum MN jaki europris jest dziadowski...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
huki13 napisał:
co z tym polbusem

Jeździ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(NikiSzal)
Wiking
tony napisał:
crazy chris napisał:
tony napisał:
Tak bywa !!! To sie nazywa masohizm!!!!!!!!

Probowac oszczedzic pare koronek po to aby sie gniesc w malych niewygodnych busach i jeszcze wloczyc sie nie wiadomo gdzie.
Moze to przyzwyczajenia z Polski ze nalezy podrozowac malymi busikami.

W tym kraju komunikacja jest bardzo dobrze zorganizowana, nawet gluchoniemi i niewidomi nie mieliby problemu z podroza. Ceny nie sa wcale wygorowane.

Mieszkam tu jakis czas i nawet nie przeszlo mi na mysl aby pakowac sie w jakiegos sprintera czy cos innego.

Twoj problem!!

problem to ty masz z głową dziewczyna ostrzega przed polbusen ,a ty szczekasz na nią .


EEeeeejjj Krejzii Chris-tusie ja to widze tak...

Chce kupic odkurzacz i ide do europrisu i kupuje najtanszy jaki byl zamiast kupic profesjonalny lub przynajmniej sredniej klasy na przyklad w elkjopie...
...po czym robie awanture w europrisie co oni mi kurwa sprzedaja a potem zeby rozladowac frustracje pisze dlugie posty na forum MN jaki europris jest dziadowski...



Polać mu ! Jak mówi stare a dobre przysłowie - biednego nie stać na tanie rzeczy i całe życie się przekonuję, że coś w tym jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
a wy jak zwykle polemizujecie o jakás debilna kwestie. Od kiedy jezdzenie polskimi busami to obciach i objaw oszczedzania, to taki sam transport tylko te mordy na lotniskach przesadzaja, wciskaja na sile bilecik. Co za roznica czy pojedzie sie autokarem czy busem...Pan hieniu zawsze was podwiezie pod dom chyba ze lepiej zapierdalac z walizkami z pociagu. Jezeli wszyscy z was takie polo-norkowe bogacze i sama szlachta to na kazdym lotnisku stojá zlotówy co was za 2 dniowki podwioza do oslo. Chwala bogu ze takie busy sá tylko ich szefostwo niech w koncu zauwazy ze to nie jest jakis pierdolony oboz koncentracyjny ta nasza emigracja gdzie oni sie czuja jako capo


wszyscy hardzi na forum a póznij na budowach slysze....'yes boss'...normalnie jakbym gral w Warcraft 2
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
maciejko napisał:
a wy jak zwykle polemizujecie o jakás debilna kwestie. Od kiedy jezdzenie polskimi busami to obciach i objaw oszczedzania, to taki sam transport tylko te mordy na lotniskach przesadzaja, wciskaja na sile bilecik. Co za roznica czy pojedzie sie autokarem czy busem...Pan hieniu zawsze was podwiezie pod dom chyba ze lepiej zapierdalac z walizkami z pociagu. Jezeli wszyscy z was takie polo-norkowe bogacze i sama szlachta to na kazdym lotnisku stojá zlotówy co was za 2 dniowki podwioza do oslo. Chwala bogu ze takie busy sá tylko ich szefostwo niech w koncu zauwazy ze to nie jest jakis pierdolony oboz koncentracyjny ta nasza emigracja gdzie oni sie czuja jako capo


wszyscy hardzi na forum a póznij na budowach slysze....'yes boss'...normalnie jakbym gral w Warcraft 2



Autobus czy pociąg do Oslo wcale nie jest droższy, dalej można komunikacja miejska dojechać, nie każdy wozi 2x32 kg konserw z Pl żeby nie móc dojść z przystanku do domu czy nawet podjechać taksówką niedaleko. Ile jest takich osób które nie mają wyjścia i muszą jechać busem bo nie mają innej opcji ewentualnie taksówką za 1k+ nok? Zdecydowana mniejszość z tych co jeżdżą tymi busami. Praktycznie same śmierdzące i najczesciej nawalone cebulaki tym podróżują i taka podróż krajoznawcza 4-5h do oslo im pasuje bo można się jeszcze po drodze napić bo henio wasiarz wywali zwłoki pod chałupa, pogadać ile to milionów się nie zarabia i jakie to norki głupie są.

Oprócz transportu publicznego to można zostawić auto na parkingu przy lotnisku lub ktoś może podrzucić...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Andrzej H
(kazun)
Wiking
mi nie chodzi o to czy tanio czy drogo... ale
skoro pks oslo pisze na stronie ze dowozi pod wskazany adres we wskazanym przez nich
miescie.. ( nie chodzi o oslo) to niech kuchnia to robia...

ja uslyszalem przez telefon ze ok... odebrali z lotniska i kierowca stwierdzil ze dowiezie tylko do danego punktu... no masakra...

nie polecam pks oslo - jeszcze rozbitymi busami podjezdzaja po klienta..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
kazun napisał:
mi nie chodzi o to czy tanio czy drogo... ale
skoro pks oslo pisze na stronie ze dowozi pod wskazany adres we wskazanym przez nich
miescie.. ( nie chodzi o oslo) to niech kuchnia to robia...

ja uslyszalem przez telefon ze ok... odebrali z lotniska i kierowca stwierdzil ze dowiezie tylko do danego punktu... no masakra...

nie polecam pks oslo - jeszcze rozbitymi busami podjezdzaja po klienta..


I wlasnie dlatego kolego ze podjechali rozbitym busem,zapewne nie chcieli robic ci wiochy i zawozic pod dom

I jak to w zyciu bywa co tanie to i drogie,czasem wystarczy popatrzec a na lotnisku stoja samochody z napisem Taxi zapewne ta firma zawiozla by cie pod wskazany adres
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok