Witam,
Mam sporo pustych tonerów może ktoś wie jak i gdzie można to zutylizować?
Mam sporo pustych tonerów może ktoś wie jak i gdzie można to zutylizować?
1 NOK
Praca OD ZARAZ - DEKARZE i POMOCNICY - pilnie poszukiwani na dwa projekty w KVANNDAL i w HARSTAD (oraz całej Norwegii).