Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

... Temat zakończony - Norwegia

Czytali temat:
Michal Kaczorowski Mariusz Kucharski stary_znajomy (1025 niezalogowanych)
2 Posty
Kamila Kociubińska
(KamilaKociubinska)
Wiking
Zgłoś wpis
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
KamilaKociubinska napisał:
Ogłoszenie dotyczy miasta Vik i okolic w rejonie Sogn og Fjordane.
Oferujemy Państwu szeroki zakres usług, między innymi sprzątanie, ogrodnictwo i zajmowanie się domem.

* SPRZĄTANIE: domów, mieszkań, biur, sklepów, domów studenckich, mycie okien, porządki domowe, sprzątanie po remoncie, mycie samochodów i łodzi, a także wiele innych.

* OGRODNICTWO: koszenie trawy, przycinanie krzewów, nawadnianie roślin, przesadzanie roślin, wyrywanie chwastów, zbieranie owoców i warzyw, sprzątanie ogrodu oraz inne.

* HOUSEKEEPING: prasowanie i składanie ubrań, opieka nad dziećmi, zajmowanie się domem podczas nieobecności właściciela (np. wakacje), wyprowadzanie i zajmowanie się zwierzętami, wywóz nieużytków oraz inne.

* PRACA NA FARMIE


"Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta"

Kontakt: PRIW, email: kamila_94_@hotmail.com nr: 48614961



Polakom? Ciekawe ilu w miasteczku Vik ma ogrod?
Ilu må farme, zleca prasowanie czy skladanie ubran.
Zastanawiam sie Ilu sie chociaz myje regularnie.
Zgłoś wpis
2 Posty
Kamila Kociubińska
(KamilaKociubinska)
Wiking
Zgłoś wpis
3 Posty
Dagmara Tracz
(Dibotka)
Wiking
Polakom? Ciekawe ilu w miasteczku Vik ma ogrod?
Ilu må farme, zleca prasowanie czy skladanie ubran.
Zastanawiam sie Ilu sie chociaz myje regularnie.


Hejterzy wszędzie !! ^^


Dużo polaków w Vik i okolicach, których znam prowadzi własną działalność i z pewnością stać ich na takie usługi, poza tym każdy mieszkający tutaj dobrze zarabia i nie narzeka na bezrobocie. Nie musi kupować alkoholu i papierosów od przemytników. Szkoda, że masz taką opinie i tylko na prawdę współczuć jak koleżanka powyżęj. Ktoś jednak prężnie pracuje na stereotyp o polakach... Po co komentujesz wogóle ten post, skoro piszesz nie na temat?
Zgłoś wpis
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
KamilaKociubinska napisał:
Wielu. Tutaj przedstawiona jest cała oferta, którą oferujemy norwegom, nie traktujemy rodaków jak gorszych... Poza tym chciałabym dodać, że wiele osób ma norweskich znajomych, którzy pocztą pantoflową przekazują informacje o takich ogłoszeniach. Twój komentarz jest śmieszny i nie na miejscu, ale współczujemy braku normalnych warunków do życia.

Moze napisz Kamilo Kociubinska co jest w nim smiesznego i co nie jest zgodne z prawda?
Nie napisalem, ze "zaden" nie ma domu ogrodu lub farmy co oznacza, ze przynajmniej jeden moze posiadac. Szczerze nie slyszalem o Polaku zatrudniajacym polki do skladania ubran a przeciez moj post dotyczyl polakow.Co oczywiscie nie oznacza, ze taki paliak nie istnieje To czy sie zastanawiam ilu sie myje ma taka sama wartosc poznawcza jak pytanie ilu pije rano kawe. Jezeli natomiast kontekst cie smieszy to nic nie poradze, ze nie jestes zrownowazona. Co do norwegow - w poscie nie bylo o nich slowa, anons jest po polsku na polskim portalu. To do kogo ma byc adresowany? Do turkow?


Mysle, ze powinnas zrewidowac swoje poglady a i skromne przeprosiny sa jak najbardziej na miejscu.
Zgłoś wpis
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Dibotka napisał:
Polakom? Ciekawe ilu w miasteczku Vik ma ogrod?
Ilu må farme, zleca prasowanie czy skladanie ubran.
Zastanawiam sie Ilu sie chociaz myje regularnie.


Hejterzy wszędzie !! ^^


Dużo polaków w Vik i okolicach, których znam prowadzi własną działalność i z pewnością stać ich na takie usługi, poza tym każdy mieszkający tutaj dobrze zarabia i nie narzeka na bezrobocie. Nie musi kupować alkoholu i papierosów od przemytników. Szkoda, że masz taką opinie i tylko na prawdę współczuć jak koleżanka powyżęj. Ktoś jednak prężnie pracuje na stereotyp o polakach... Po co komentujesz wogóle ten post, skoro piszesz nie na temat?


To powiedz mi panienko jak sie odpowiada na anons "na temat" Czy osoba, ktora bedzie zainteresowana taka usluga napisze o tym na forum czy raczej zadzwoni do Kamili Kociubinskiej?
To jest forum a nie dzial ogloszen, a takowy na tym portalu jest platny, wiec panienka zamieszczajac anons na forum musi sie liczyc z komentarzami.

Masz jeszcze jakies pytania? Bo ja mam jedno - w jakim momencie post wyczerpuje znamiona szeroko rozumianego hejtingu? Czy drwi w sposob ukryty badz jawny z Kamili lub paljakow? Przeciez to tryb przypuszczajacy a wiec dopuszcza watpliwosci.

Zreszta o czym i do kogo ja mowie. Wracjta do mopa i ogrodnictwa.
Zgłoś wpis
3 Posty
Dagmara Tracz
(Dibotka)
Wiking
Komentarz mnie też smieszy, po co ludzie tacy jak Ty zabierają głos w tym temacie? Daj sobie spokój wielki inteligencie z wygórowanym ego. Z Tobą chyba nie ma sensu prowadzić jakiejkolwiek dyskusji, patrząc na posty które piszesz. Krytykuj dalej wszystko. Zawsze to jakiś sposób na siebie,prawda? W końcu w internecie to zdobywa największą popularność. Pan idealnie zrównoważony zabrał głos Ja uważam, że wielu dobrych ludzi taki post może zobaczyć i pomóc w znalezieniu pracy. No ale... nie pozdrawiam i z pewnością nie należa Ci się przeprosiny, a może kolejne współczucia za taki charakterek. Psuć innym humor - dobra zabawa.
Zgłoś wpis
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Dibotka napisał:
Komentarz mnie też smieszy, po co ludzie tacy jak Ty zabierają głos w tym temacie? Daj sobie spokój wielki inteligencie z wygórowanym ego. Z Tobą chyba nie ma sensu prowadzić jakiejkolwiek dyskusji, patrząc na posty które piszesz. Krytykuj dalej wszystko. Zawsze to jakiś sposób na siebie,prawda? W końcu w internecie to zdobywa największą popularność. Pan idealnie zrównoważony zabrał głos Ja uważam, że wielu dobrych ludzi taki post może zobaczyć i pomóc w znalezieniu pracy. No ale... nie pozdrawiam i z pewnością nie należa Ci się przeprosiny, a może kolejne współczucia za taki charakterek. Psuć innym humor - dobra zabawa.


Masz racje, dyskusja z toba jest jalowa. Nie potrafisz sie odnies do warstwy merytorycznej to probujesz nadac komentarzowi negatywny kontekst. W ktorym miejscy w jakikolwiek sposob kpie lub ograniczam mozliwosci pozyskania pracy? Przeceniasz mnie sugerujac, ze moge miec jakikolwiek wplyw na ewentualnych klientow.

Co do watpliwej slawy - Sens takiego dzialania bylby prawdopodobny, gdybym robil to pod wlasnym nazwiskiem i otrzymywal z tego tytulu gratyfikacje. Tymczasem Optymus jest bytem abstrakcyjnym bez jakiegokolwiek odniesienia do rzeczywistosci Widzisz roznice w swojej pomaturalnej glowie? Jezeli zechcesz sformalizowany zarzuty to chetnie sie odniose, w przeciwnym wypadku sa to jedynie twoje i kolezanki urojenia.

Zwroty: "JA uwazam" oraz " wielu dobrych ludzi" to juz sa jawne szyderstwa.
Zgłoś wpis
3 Posty
Dagmara Tracz
(Dibotka)
Wiking
Dobrze mistrzu. Masz racje. Zjadles wszystkie rozumy i jesteś najlepszy. Coś jeszcze? Bo mam to na prawdę w poważaniu co napiszesz. Portal dla takich jak Ty, którzy rozpoczynają dyskusje nie na temat to youtube.com . Tam również znajdziesz kolegów, z którymi będziesz mógł wyrazić swoje emocje. Powodzenia w życiu.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok