Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

13
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
deb M (6609 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
www.ekonomia.rp.pl/artykul/706205,110979...1-tys--zl-dlugu.html


Każdy Polak jest obciążony blisko 31 tys. zł długu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
AdamDrey napisał:
Ciekawe za jakim biurkiem siedzisz ....
I tak, wierz dalej że cię nikt nie okrada.
Jednakże gdyby tak było naprawdę, jest to równoznaczne że należysz do uprzywilejowanego grona... ?



Ja chcę Polski sprawiedliwej, ukarania wszystkich którzy przyczynili się do sytuacji która jest u nas w kraju. Jeśli nic ci do tego, jeśli cię to nie interesuje znaczy że jesteś mniej niż polakiem.
Bo jak można nie domagać się sprawiedliwości za te całe zło, począwszy od komuny i zabijania AK-owców po współczesną Polskę skończywszy, gdzie do lekarza czeka się w kolejkach a przeciętna wypłata to śmiech na sali?



Szkoła ... ile jest wyedukowanych nie pracujących w swoich zawodach ?
Poza tym nie czuję się zobligowany do odpowiadania na twoje pytania, bo sam zszedłeś z tematu.Nie chce mi się rozpisywać ale sam wyskoczyłeś z jakimiś teoriami, więc kto obraca kogo?
Stara sztuczka, poznałem się na takich jak ty.

Nie podoba się film i się nie zgadzasz- dobrze, masz prawo. Swoje wywody zostaw za biurkiem


ps. kaczor i moher? zapewne zatem jesteś lemingiem
pps. moje wizje? widzę że z grubą rybą zza biurka mam tu do czynienia
ppps. zza biurka masz zapewne więcej do czynienia fizycznie z historią Polski, biurokracją nasz kraj stoi

Jeżeli tak bardzo chcesz karania winnych to może zacznij od podstaw, czyli Kościoła Rzymsko -Katolickiego, a zwłaszcza zacznij rozliczać Świętą Inkwizycję a w Polsce Konkordat .
Gdybym należał do uprzywilejowanego grona jak sugerujesz, to dzisiaj nie dyskutował bym z taką miernotą jak ty.
Mnie w mojej młodości uczono, by nie wchodzić między młot a kowadło. Ciebie jak widać uczą inaczej.
Boisz się napisać na kogo głosowałeś, przecież jesteś anonimowy, a może na nikogo nie głosowałeś dlatego tak się pseudo-politycznie rzucasz. Wszędzie widzisz winnych własnej biedy, tylko nie siebie.
W Polsce jest też dużo społeczeństwa które pokończyło odpowiednie studia i zajmują porządne stanowiska bez żadnych układów, tylko że nie były miernotami i wiedziały dlaczego są akurat na tym czy innym kierunku zawodowym.
Żyj w tym swoim ułudnym światku niesprawiedliwości, tylko pamiętaj iż zawsze będziesz wyszydzany przez tych którzy do Historii mają szacunek , jednak dobrze wiedzą iż jej miejsce jest na półce, a nie w codziennym życiu, które jest niestety za krótkie by mieszać systemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
patim napisał:www.ekonomia.rp.pl/artykul/706205,110979...tys--zl-dlugu.htmlKażdy Polak jest obciążony blisko 31 tys. zł długu
I dlatego uciekłeś do Norwegi ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Ja Drey
(JaDrey)
Wiking
uciekł pewnie bo miał dość patrzenia na tych zza biurka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
JaDrey napisał:
jazda jasta
Jesteś pod każdym względem żałosny !, a już myślałem iż sobie podyskutuję, na całkiem poważny temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
jak wyjechalem to tyle nie bylo

tylko zmiana ordynacji wyborczej odsunie swinie od koryta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Ja Drey
(JaDrey)
Wiking
No tak, to ja od dupy strony zacząłem gadkę ...
poważnie.
Film widziałeś ?
Jak tak to się wypowiedz.
Jak nie to zostaw te swoje poglądy dla siebie.

Jeśli chcesz stworzyć konstruktywną konwersację to taką zacznij, po twoich wypowiedziach odnoszę wrażenie że lubisz rzucać błotem.
Mnie to nie interesuje

Dziękuje dobranoc .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
JaDrey napisał:
No tak, to ja od dupy strony zacząłem gadkę ...
poważnie.
Film widziałeś ?
Jak tak to się wypowiedz.
Jak nie to zostaw te swoje poglądy dla siebie.

Jeśli chcesz stworzyć konstruktywną konwersację to taką zacznij, po twoich wypowiedziach odnoszę wrażenie że lubisz rzucać błotem.
Mnie to nie interesuje

Dziękuje dobranoc .

Jak do tej pory to w tym temacie tylko ty rzucałeś błotem w zawoalowanej formie, kpiąc na ten przykład z pracy przy biurku .

Wiem, że prawda nigdy nie była miła , jednak Historia ma naprawdę swoje niekwestionowane i poczesne miejsce .
Co do filmu to nie oglądałem, dotrwałem jedynie do tego miejsca co jasta.
W odróżnieniu od ciebie , ja uczyłem się już w Polsce trzech oficjalnych, legalnych i jedynie słusznych Historii. I za każdym razem poprzednie były zakłamane.
Dlatego dzisiaj uważam iż najprawdziwszą Polską Historią jest Stara Baśń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
wiadomosci.onet.pl/krakow/klony-komisji-...min-zydowskich/gqgng

Od 1997 roku w Polsce działa Komisja Regulacyjna ds. Gmin Wyznaniowych Żydowskich. Podobnie jak zlikwidowana Komisja Majątkowa dla Kościoła katolickiego odzyskuje ona nieruchomości lub odszkodowania za mienie zabrane w PRL. Tej Komisji również nikt nie kontroluje, a od jej decyzji nie ma odwołań. Wiadomo, że odzyskała do tej pory 90 mln zł rekompensat. Nikt natomiast nie szacuje wartości nieruchomości, które mogą iść w setki milionów złotych.


Polska juz sprzedana cala
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Michał W
(Wozik87)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok