Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
agnieszka pawlak Wojtek Śmietanka Olaf Goćwin (1348 niezalogowanych)
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Smietan napisał:
To co, żeby tradycji stało się zadość powinienem jeszcze zrobić prawko na C?

A tak poważnie, chciałeś powiedzieć przez to, że nie ma co liczyć na taką pracę?
Cokolwiek, produkcja, magazyn itp, już nie chodzi o sam wózek czy kierowce. Coś ktoś poleca?


Jak nie znasz języka to robisz prawko kat.D (można kupić na Ukrainie) bez kursu na przewóz osób, wtedy będziesz mógł jeździć tylko samym autobusem bez pasażerów, a wtedy język do niczego nie potrzebny! Najmądrzejszy kot na forum tak zrobił,a ja głupek nie wiedziałem dlaczego taki manewr....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wojtek Śmietanka
(Smietan)
Wiking
Jeżdżenie autobusem bez pasażerów jest bardzo pożyteczne

Asikhb niestety link nie działał, ale znalazłem sobie ogłoszenie na finnie po finn-kode, który był w linku niestety ogłoszenie dotyczy Kristiansand, a ja pytałem o Oslo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ma Bo
(mikamika)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Wiem wiem, zapomniałam napisać że to na pięknym południu nie rozważysz przeprowadzki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wojtek Śmietanka
(Smietan)
Wiking
Niestety nie, bo właśnie wynająłem inne mieszkanie, dziewczyna ma tutaj pracę, no a poza tym - po co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Jak wynająłes i dziewczyna pracuje to zostaje mi tylko jeden argument: poznawanie nowych miejsc jest zajefajne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok