Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wózek widłowy, praca na magazynie, cokolwiek - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka pawlak Wojtek Śmietanka Olaf Goćwin (1347 niezalogowanych)
6 Postów
Wojtek Śmietanka
(Smietan)
Wiking
Witam

Jestem nowy na forum, to mój pierwszy post, więc nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział na taki temat. Jeśli nie, to proszę administrację o przeniesienie.

Mieszkam w Oslo i szukam pracy (wcześniej rozwoziłem rowery Oslo city bikes). Mam 20 lat, jestem świeżo po odebraniu papierów na wózki widłowe, oczywiście uprawnienia międzynarodowe i na każdą kategorię wózków widłowych. Pytanie brzmi: czy zna ktoś lub może polecić jakieś magazyny do których mogę wysłać CV? Choć wydaje mi się, że lepiej jest zanieść CV osobiście i rozmawiać z managerem. Szukam pracy, nieważne jakiej, ale wszędzie gdzie zanosiłem CV (restauracje itp) mówili, że oddzwonią. Niestety zima - wiadomo - martwy sezon. Skoro dopiero odebrałem uprawnienia, to znaczy, że nie mam doświadczenia w pracy na wózkach widłowych. Prawko jazdy kategorii A i B, najfajniej by bylo właśnie pracować jako kierowca lub operator wózka widłowego, no ale nie będę sobie wybierał, bo jak mówiłem podejmę każdą pracę.

Więc powtarzam pytanie, bo trochę namieszałem - zna ktoś magazyny w Oslo lub jakieś firmy do których mogę zanieść/wysłać CV? Mówię płynnie tylko po angielsku, nauka norweskiego dopiero w planach, ale najważniejsze znaleźć pracę teraz...


Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Witamy kolejnego operatora wozkow widlowych w Krolestwie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wojtek Śmietanka
(Smietan)
Wiking
To co, żeby tradycji stało się zadość powinienem jeszcze zrobić prawko na C?

A tak poważnie, chciałeś powiedzieć przez to, że nie ma co liczyć na taką pracę?
Cokolwiek, produkcja, magazyn itp, już nie chodzi o sam wózek czy kierowce. Coś ktoś poleca?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Brawo, odpowiedizels sobie sam, masz nikle szanse, przynajmniej jedna osoba dziennie zamieszcza podobny post do twojego na tymze forum. Probowac trzeba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Znam takie miejsce ale wymogiem jest znajomość języka norweskiego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wojtek Śmietanka
(Smietan)
Wiking
Jestem tu niecały rok, trzeba było od razu się brać za norweski zamiast siadać na laurach... To by i praca teraz była, bo prawdę mówiąc jak zna się norweski to już 85% sukcesu

@Asikhb a co to za miejsce? Może dałoby się jakoś dogadać z nimi jakoś, że np nauczę się jezyka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
michal ja
(mjiceland)
Wiking
poza tym mieć papiery na wózek i jeździć wózkiem to dwie różne rzeczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wojtek Śmietanka
(Smietan)
Wiking
Dobra już nie filozofuj tutaj, takich odpowiedzi nie szukam. Żeby jak to mówisz, jeździć wózkiem, to gdzieś to doświadczenie trzeba zdobyć, tak? Możesz nie odpisywać jak masz pisać nie na temat i znowu coś mądrego walnąć, nie bedziemy spamować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(offshore)
Wiking
michal.ja jak kolega by umial norweski to by CIE w D.......KOP........ Z PRACA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(offshore)
Wiking
JA MAM 8 LAT DOSW NA WSZYSTKIE TYP WOZKOW ,DZWIGI ,PL-B,C,E ADR,HDS,MHL-FUKS bez jezyka to lipa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok