Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Łukasz Brzeziński Dominika S Krzysztof Piwinski ON Tamten (1754 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kingakulesza napisał:
Jestem studentką trzeciego roku na Uniwersytecie Warszawskim
Chcę wiedzieć czemu Polacy w tak ogromnym stopniu wyjeżdżają z Polski.
Jest to dla mnie bardzo ważne.

a ja chcę wiedzieć
czemu najlepsza z polskich uczelni wyższych
w postaci UW
jest plasowana w okolicach pięćsetnego miejsca na świecie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Prosze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jasta102 napisał:
a ja chcę wiedzieć
czemu najlepsza z polskich uczelni wyższych
w postaci UW
jest plasowana w okolicach pięćsetnego miejsca na świecie?

ŻADEN problem ,wejdź na tą stronę z ankietą i tam jest taka zakładka do rejestracji Ankiet .
Załóż sobie Konto , stwórz własne pytania i puść w obieg .
---
Jeżeli ta ankietę , ogłosisz w Odpowiednim Środowisku , to odpowiedzi mogą być wiarygodne i całkiem zadowalające ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Gabriel napisał:
jasta102 napisał:
a ja chcę wiedzieć
czemu najlepsza z polskich uczelni wyższych
w postaci UW
jest plasowana w okolicach pięćsetnego miejsca na świecie?

ŻADEN problem ,wejdź na tą stronę z ankietą i tam jest taka zakładka do rejestracji Ankiet .
Załóż sobie Konto , stwórz własne pytania i puść w obieg .
---
Jeżeli ta ankietę , ogłosisz w Odpowiednim Środowisku , to odpowiedzi mogą być wiarygodne i całkiem zadowalające ...

a to ło to czemuś łominoł
kingakulesza napisał:
Jestem studentką trzeciego roku na Uniwersytecie Warszawskim
Chcę wiedzieć czemu Polacy w tak ogromnym stopniu wyjeżdżają z Polski.
Jest to dla mnie bardzo ważne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kinga Kulesza
(kingakulesza)
Wiking
Ludzie, piszę pracę, i proszę jedynie o małą pomoc .. Czy zawsze musi znaleźć się ktoś, kto musi to utrudniać ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kingakulesza napisał:
Ludzie, piszę pracę, i proszę jedynie o małą pomoc .. Czy zawsze musi znaleźć się ktoś, kto musi to utrudniać ...
a nie możesz nam powiedzieć jak to możliwe w Polszy zdać maturę i nie wiedzieć
dlaczego ludzie tak masowo wyjeżdżają?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kinga Kulesza
(kingakulesza)
Wiking
Ja wiem, więc nie rób ze mnie typowej blondynki mądralo ! ROBIĘ ANKIETĘ, PONIEWAŻ DODAJĘ JĄ DO PRACY, ABY MOJE SŁOWA NIE BYŁY BEZPODSTAWNE, TYLKO ABYM MOGŁA SIĘ OPRZEĆ NA REALNYCH WYPOWIEDZIACH. Jeśli nie wiesz, o co chodzi, to się tu nie udzielaj ! Zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy .. A tak naprawdę nie przyszło Ci na myśl, że ankieta jest mi potrzebna do przeprowadzenia badań .. Wielki krytyk się znalazł, który inteligencją nie grzeszy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kingakulesza napisał:
Ja wiem, więc nie rób ze mnie typowej blondynki mądralo ! ROBIĘ ANKIETĘ, PONIEWAŻ DODAJĘ JĄ DO PRACY, ABY MOJE SŁOWA NIE BYŁY BEZPODSTAWNE, TYLKO ABYM MOGŁA SIĘ OPRZEĆ NA REALNYCH WYPOWIEDZIACH. Jeśli nie wiesz, o co chodzi, to się tu nie udzielaj ! Zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy .. A tak naprawdę nie przyszło Ci na myśl, że ankieta jest mi potrzebna do przeprowadzenia badań .. Wielki krytyk się znalazł, który inteligencją nie grzeszy !
Tą swoja wypowiedzią w tym przypadku , to akurat ŹLE oceniasz Jastę .
---
Nie dość , że podbija tobie temat w górę i to całkiem Świadomie ,a to na Tym Forum bardzo ważna operacja... inaczej temat spada w nicość , to na dodatek , całkiem Logicznie precyzuje swoje Pytanio wypowiedzi . DWA W JEDNYM .
---
Więcej Humoru i szacunku dla "Oponentów" .
Wbrew pozorom , nie każdy z Nas jest głąbem , nieukiem i takie tam Inne niecenzuralne kalumnie .
---
Ot na emigracji Każdy inaczej zagospodarowuje Swój Wolny czas .
---
Tak przy okazji , to ta twoja ankieta jest "BARDZO UBOGA" / prymitywna/ jak na Dzisiejsze czasy gdzie o wiele więcej Można się spytać Anonimowo .
---
Wiem , że pytania są zredagowane pod konkretny temat do zaliczenia , niemniej , mogły być bardziej "odważniejsze" ... o szerszym spektrum ... związanym z Emigracją a Już w Norge w szczególności !!! .
---
To naprawdę Dziwny Kraj/ Państwo , jak na Europejską wszechobecną Emigrację .
Nawet Szwecja , jest już bardziej przyjaźniejsza dla przybysza zarobkowego który z czasem "ma Fobię" na Osiedlenie .
Cóż było minęło .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kingakulesza napisał:
Ja wiem, więc nie rób ze mnie typowej blondynki mądralo ! ROBIĘ ANKIETĘ, PONIEWAŻ DODAJĘ JĄ DO PRACY, ABY MOJE SŁOWA NIE BYŁY BEZPODSTAWNE, TYLKO ABYM MOGŁA SIĘ OPRZEĆ NA REALNYCH WYPOWIEDZIACH. Jeśli nie wiesz, o co chodzi, to się tu nie udzielaj ! Zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy .. A tak naprawdę nie przyszło Ci na myśl, że ankieta jest mi potrzebna do przeprowadzenia badań .. Wielki krytyk się znalazł, który inteligencją nie grzeszy !
ankieta intrenetowa nie jest wiarygodna...
jest miliard zenkow henkow mietkow i innych ktorzy:
a) nie maja dostepu do netu,
b) nie wlaza na forum albo nie udzielaja sie...
b) chuj wbijaja w Twoja ankiete i Twoje pytania...
i do tego super sprecyzowane np. 4. Miejsce stałego zameldowania - glownie odpowiadaja zapewne Ci co mieszkaja w norwegii a meldunek staly w PL maja zeby autem z PL mozna bylo tu jezdzic... ludnosc miasta w PL czy jakiegos innego trzeba wtedy podac??
a zaraz potem:
Ile czasu trwał lub wciąż trwa ostatni pobyt w Norwegii (proszę określić w przybliżeniu)?
czyli jak latalem ostatnio co dwa trzy tygodnie do PL to klikam >do 2 tygodni< czy >1 miesiąc<?? a moze >ponad 2 lata< skoro jestem w sumie juz ponad 6 lat w norwegii?? hmmmmm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok