Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

7 Postów
Dominik K
(Rude_Bwoy!!)
Wiking
No nie wiem czy to takie zabawne bo ostatnio Znalazłem zajebistego laptopa z jedna wadą :/ klawiatura była poplamiona jakąś farbą a tak to git działa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Slawomir Platek
(platekslawomir)
Wiking
Witam,

Ja czasami tu w Bergen gdzie jestem znajduje,
Choc dzis na Lagunen, pod Lefdalem powiedzial mi pracownik ze moze policje wezwac,
W Danii jak pracowalem byly takie miejsca gdzie ludzie wywozili elektronike itp i tam mozna bylo dostac zakupic takie rzeczy czy cos takiego jest w norwegii? Dobrego dnia, Slawek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
wracajcie do polski fajansiarze załosni!
chyba nigdzie na swiecie nie ma tak taniej elektroniki o tak dobrej jakosci, wiec na chuj dziadowac, kiedy w bdb cenie mozna wszytsko kupic ????

Ale jak ktos był zerem majac zero w portfelu, to nawet jak mu milion na konto wejdzie, to wciąz bedzie zerem!

Zastanówcie sie tylko, ze nikogo obserwującego nie obchodza dane zebraka,smieciarza, fajansiarza, tylko patrzy i mówi >>>>> "javla polakk"
Nie róbcie wstydu reszcie polaków, bo zaczynam sie wstydzic po kilku latach pobytu tutaj, mówiąc > jestem polakiem!

Marze ze nadejdzie kiedys dzien, kiedy wszystkich nedzarzy z polski wywiozą do kaczystanu,a zostawia tych normalnie pracujących, zyjacych jak biali ludzie,szanujacych sie i bedzie swiety spokój!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dawid tusinski
(szmuchlaprezes)
Wiking
jeżeli siedzi sie w domku i wychodzi zarabiać wieczorkami jak ty to nie obchodzą cie takie miejsca dla normalnych ludzi wracaj do domku paniusia a nie okłamujesz mamusie że znalazłaś fantastyczną prace w norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
marianekk napisał:
wracajcie do polski fajansiarze załosni!
chyba nigdzie na swiecie nie ma tak taniej elektroniki o tak dobrej jakosci, wiec na chuj dziadowac, kiedy w bdb cenie mozna wszytsko kupic ????

Ale jak ktos był zerem majac zero w portfelu, to nawet jak mu milion na konto wejdzie, to wciąz bedzie zerem!

Zastanówcie sie tylko, ze nikogo obserwującego nie obchodza dane zebraka,smieciarza, fajansiarza, tylko patrzy i mówi >>>>> "javla polakk"
Nie róbcie wstydu reszcie polaków, bo zaczynam sie wstydzic po kilku latach pobytu tutaj, mówiąc > jestem polakiem!

Marze ze nadejdzie kiedys dzien, kiedy wszystkich nedzarzy z polski wywiozą do kaczystanu,a zostawia tych normalnie pracujących, zyjacych jak biali ludzie,szanujacych sie i bedzie swiety spokój!!


eee tam, czepiasz sie , sa tacy co po smietnikach szukaja dobrego jedzenia bo nie beda kupowac w sklepie, ponoc dobre jedzenie lezy w smietnikach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Dawid Markiewicz
(diablo90)
Wiking
zeby w PL szlo zarobic to wszyscy srali by na norwegie, zal mi tylko takich zjebow co zarobia tu troche grosza i juz czuja sie lepsi od innych,,, tu dziaduja sobie zyja jak w jebanym namiocie jedza jak naj taniej a jak przyjada do kraju to wielce kurwa jego mac co to nie oni. Zal kurwa zal.... Wstyd sie kurwa robi jak widze takie kurestwo na miescie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
diablo90 napisał:
zeby w PL szlo zarobic to wszyscy srali by na norwegie, zal mi tylko takich zjebow co zarobia tu troche grosza i juz czuja sie lepsi od innych,,, tu dziaduja sobie zyja jak w jebanym namiocie jedza jak naj taniej a jak przyjada do kraju to wielce kurwa jego mac co to nie oni. Zal kurwa zal.... Wstyd sie kurwa robi jak widze takie kurestwo na miescie....

nie wszyscy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Ewa Malec
(EwaGiec)
Wiking
Po co wypowiadacie się jak nie macie pojęcia o czymś. ? A Pani lekkich obyczajów w blond włosach podziękujemy. Wracaj na trasę.
Są takie miejsca gdzie BEZ ZAKAZU można wejść i poszperać w "śmieciach". W Kristiansand jest takie wysypisko gdzie płacisz 20-30 kr . Wchodzisz i szukasz do woli . Zabierasz co chcesz i to jest LEGALNE !!.
Więc głupie komentarze, że wstyd itd. lepiej sobie darować;].
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Wiking
Inicjacja91 napisał:
Po co wypowiadacie się jak nie macie pojęcia o czymś. ? A Pani lekkich obyczajów w blond włosach podziękujemy. Wracaj na trasę.
Są takie miejsca gdzie BEZ ZAKAZU można wejść i poszperać w "śmieciach". W Kristiansand jest takie wysypisko gdzie płacisz 20-30 kr . Wchodzisz i szukasz do woli . Zabierasz co chcesz i to jest LEGALNE !!.
Więc głupie komentarze, że wstyd itd. lepiej sobie darować;].

Nam szef zakazal chodzic do konteneruf pod sklep powiedzial ze to ponizajonce bo tam jest zakaz i faktycznie taka tablica wisi i jezd tez kamera.
Powiedział ze jak nas zlapiom to zwolni ze pracy. Mamy dobre zarobki i jak chcemy to mozemy sobie kupic nawet na maly kredyt a nie krasc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
wole iść raz na szrot niż wziąć 2 milionowy kredyt na 30 lat na stary, cuchnący, zagrzybiały domek z lat 50tych.
Odkąd tu zamieszkałem,chwilowo, to oczy mi się dopiero otworzyły jak żyje 90% naszej imigracji - w tym również ja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok