Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Artur Zywica mariusz mm Lucas H pawel sikorski Robert Kłaptocz Kamil . Adam St. Katarzyna :P:P:P mariusz bugajski Piotr Grabowski Michal Sendecki askak91 (1262 niezalogowanych)
10 Postów

(jabol1111)
Wiking
wbrew temu co piszesz nie znajdziesz tu osoby z ktora bedziesz mogla sie zaprzyjaznic .wokol tylko zabiegani za kasa ludzie wciaz probujacy pochwalic sie czyms lepszym od innych .jesli masz ochote porozmawiac z ludzmi po polsku wyjdz na spacer w drammen jest wielu polakow jak ty chetnych do rozmowy chociazby o pogodzie i spotkasz ich w kazdym centrum handlowym chociaz nie kazdy odpowie na twoje czesc czy dzien dobry bo wiele razy sie z tym spotkalem i jest od kilku lat coraz gorzej .ludzie jakos bardziej zadufani sa w sobie a wystarczy sie usmiechnac i wcale nie musi chodzic o podryw ale ciezko spotkac kogos z kim mozna chwile porozmawiac i miec duzo wspolnych tematow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
Kasia K
(KasiaKr)
Początkujący
Jabol z wiekszoscia Twojej wypowiedzi moge sie zgodzic. Slowa: "polak polakowi wilkiem" sa czesciej wypowiadane. Ludzie sa wobec siebie coraz gorsi. Mimo, ze wszyscy jestesmy na obczyznie i wbrew pozorom powinno nas to zjednoczyc.. jest zupelnie inaczej. O jednym trzeba pamietac.. sa wyjatki! Oby bylo takich jak najwiecej Mam nadzieje, ze i ja zalapie sie na spacer
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów

(marecki00)
Stały Bywalec
Kasiuchna napisał:
Jabol z wiekszoscia Twojej wypowiedzi moge sie zgodzic. Slowa: "polak polakowi wilkiem" sa czesciej wypowiadane. Ludzie sa wobec siebie coraz gorsi. Mimo, ze wszyscy jestesmy na obczyznie i wbrew pozorom powinno nas to zjednoczyc.. jest zupelnie inaczej. O jednym trzeba pamietac.. sa wyjatki! Oby bylo takich jak najwiecej Mam nadzieje, ze i ja zalapie sie na spacer
Pozdrawiam


To oczywista nieprawda, gdyz na przestrzeni dziejow, ludzie sa wobec siebie coraz lepsi. Proponuje
The Better Angels of Our Nature: Why Violence Has Declined” S. Pinkera
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
Kasia K
(KasiaKr)
Początkujący
marecki00 napisał:
Kasiuchna napisał:
Jabol z wiekszoscia Twojej wypowiedzi moge sie zgodzic. Slowa: "polak polakowi wilkiem" sa czesciej wypowiadane. Ludzie sa wobec siebie coraz gorsi. Mimo, ze wszyscy jestesmy na obczyznie i wbrew pozorom powinno nas to zjednoczyc.. jest zupelnie inaczej. O jednym trzeba pamietac.. sa wyjatki! Oby bylo takich jak najwiecej Mam nadzieje, ze i ja zalapie sie na spacer
Pozdrawiam


To oczywista nieprawda, gdyz na przestrzeni dziejow, ludzie sa wobec siebie coraz lepsi. Proponuje
The Better Angels of Our Nature: Why Violence Has Declined” S. Pinkera


Moja wypowiedz odnosila sie do kilku lat, a nie dziejow.
Mowa takze byla o rodakach na obczyznie, a dokladniej tutaj w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(jabol1111)
Wiking
Kasiuchna masz racje sa wyjatki chociaz grono prawdziwych znajomych jest male ale sa a reszta to znajomi z pracy i otoczenia czyli znajomi znajomych bo jak wiesz zawsze ktos potrzebuje pomocy i wystarczy magiczne slowo POPROSZE i grono znajomych sie powieksza ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
aaaa czy ja moge byc Twoja kolezanka???

to moze na rower..?, i kilogramy zgubic mozna..
pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Monia697 napisał:
Witam, mieszkam w Drammen i szukam kogos chętnego na spacerki wieczorami, kilka razy w tygodniu. A dokladniej to chodzi mi o jakies kolezanki Czekam na odpA ja bydę Twoją koleżaneczką,przyjaciółeczką,zdradzę Ci swoje sekrety,polatamy na hulajnogach ,poleżymy w zatęchłych trumienkach,posłuchamy trochę mrocznych klimatów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Patryk Szymański
(PatrykSzymanski)
Wiking
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Karolina Kij
(Carolcia)
Wiking
Hej ja bym była chetna , tylko ze ja w Stavanger mieszkam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ka Sia
(Kasiowata)
Wiking
ja też w sumie mogę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok