Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuje transportu całego busa Szczecin Norwegia - Norwegia

Czytali temat:
(735 niezalogowanych)
4 Posty
Zbyszek Jakob
(bezpartyjny)
Wiking
Witam.
I jak w temacie. Na miesiąc lipiec poszukuję transportu całego busa. Coś w rodzaju przeprowadzki, ale w zasadzie bez dużych mebli. jakaś szafka, materac i ogólnie klamoty. Mam zapotrzebowanie na kilka adresów w Norwegii. Propozycje z ceną i miejscowością docelową proszę na maila info@viptaxi.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Ze Szczecina jezdza busy do Haugesund - przez Stavanger. Mam pytanie, szukasz miejsca docelowego czy jak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Zbyszek Jakob
(bezpartyjny)
Wiking
Mam kilkoro klientów w kilka różnych miejsc. Przy humanitarnej cenie mogę mieć kilkunastu klientów na różne busy w różne miejsca. Dlatego proszę o podanie ceny na różne trasy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
bezpartyjny napisał:
Mam kilkoro klientów w kilka różnych miejsc. Przy humanitarnej cenie mogę mieć kilkunastu klientów na różne busy w różne miejsca. Dlatego proszę o podanie ceny na różne trasy.

Cen to ja nie znam, czasem tylko paczke nimi przesle. To ty poszukujesz transportu, czy oferujesz transport i przesyllki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Zbyszek Jakob
(bezpartyjny)
Wiking
"poszukuję transportu całego busa" napisałem, a nie że szukam transportu NA całego busa.
Mam kilka zamówień "Na Transport" i szukam busa/busów, który mi toto przetransportują ze Szczecina do Norwegii. Mam nadzieję, że teraz jest wystarczająco jasno
sądziłem, że jest jasne, szczególnie jak prosiłem o cenę, ale widać....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Teraz jasne, za paczke od 100 koron wzwyz, zalezy od gabarytow

PS
Czasem warto przecinkow uzywac, bo moga diametralnie zmienic tresc ogloszenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
damian Wysz....
(damianwtc)
Wiking
Jakiego busa ? bo posiadam lt35 i jak czesto ineresowal by Cie transport? pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Zbyszek Jakob
(bezpartyjny)
Wiking
Kochani Szanowni... Podałem maila... please tam z konkretami
a jest tak jak napisałem. Potrzebuje może jeden, może kilka busiików raczej w miesiącu lipcu. LT35 jak najbardziej OK. Ino mi napisz dokąd i za ile
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
bezpartyjny napisał:
Kochani Szanowni... Podałem maila... please tam z konkretami
a jest tak jak napisałem. Potrzebuje może jeden, może kilka busiików raczej w miesiącu lipcu. LT35 jak najbardziej OK. Ino mi napisz dokąd i za ile

to lepiej Ty napisz jakie reojny Cie interesuja...
chcesz kupic auto , na przyklad VW ale nie nie mowisz tego a ludzie skladaja Ci propozycje na BMW i Ty sie denerwujesz....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok