Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polska dla "polakow" - Norwegia

Czytali temat:
(3241 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
Wlasnie nasz krajowy bog Operator wprowadzil dla naszego dobra oplaty techniczne za ogladanie Wiadomosci, co Panstwo o tym sadzicie ? LOL Ja mowie chuj Wam w dupe!!!!! Zdechniecie na tym Moj tato placi abonament za nic , skurwysyny. ..... drogi Adminie... mieszkasz w Norwegii , prosze wykropkuj tooo .... CHUJ PEDALOM Z TVP W DUPE , tylko zachowaj w kropkach sens wypowiedzi ... i zapraszam panow do odwiedzin... jak taka KURWE spotkam , to sam zadzwonie na Policje Norweska .).....bo mu osobiscie, tej mendzie zajebie........ wez wpisz pi...................... To gnoje.
pozdrawiam Slawek Oslo
Czekam na kurwa kontrowersyjne komentarze od mocherowych beretow Przepraszam ale zero u mnie kultury bo musze wyskoczycz z kasiury ... oj dana oj ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
ogladalem tez wiadomosci z polski ale chyba jakos nie bede tesknil za nimi. teraz uwazniej ogladam norweskie nyhetene i tyle. widze ze chcesz uprawiac ojczyzne polszczyzne tutaj ale to chyba nie zadobry pomysl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
. Eeee.... nie chce , ale sie troche wkurzylem, ze nawet za to musimy zaczac placic . Ale moze Masz racje i czas zostac przy norweskich . Przepraszam, nie chcialem nikogo urazic .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(annullkka)
Początkujący
Tez sie wkurzylam, na to,ze kaza mi placic za wiadomosci ...A najlepsze jest,ze jak zaplacisz, to komputer musisz miec z polskim IP,bo inaczej otrzymany kod nie dziala ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
BASIA S
(basiulka)
Nowicjusz
Chamstwo!!zawze tak doprowadza by utrudnic czlowiekowi zycie!!wszedzie tylko chca kasiory.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Ja płacić nie będę , obędę sie bez tych wiadomości .Kij im w oko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(KASIEK)
Wiking
NIECH SIE GONIO !!! NIKT ZA PIER..... NIE BEDZIE PLACIL. TYMBARDZIEJ ZE NIGDY TE WIDOMOSCI NIE SA DOBRE DLA NAS POLAKOW ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
no i wlasnie! nie chca abysmy ogladali polska tv to jej nie bedziemy ogladac i tyle.szkoda nerwow i czasu. polakiem bylem jestem i bede wiec zadzwonie do znajomych i pogadam z nimi o sytuacji w polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
DOROTA K.
(DORA348)
Nowicjusz
wytłumaczcie oco chodzi z tymi wiadomosciami bo niewiem oco chodzi?niebedziemy mogli mieć polskiej telewizji w norwegi? czy co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Przepraszam, ale czy to zart z tym polskim IP? To juz skandal! Pomimo wszystko sprawdze, ale to juz szczyt wszystkiego. Chce czasami poogladac polskie wiadomosci. Bez zakupu TV SAT bo na tv to juz za bardzo to nie ma czasu. Chyba jednak pozostanie RMF FM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok