Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia Raj dla Polaków :D - Norwegia

Czytali temat:
(1394 niezalogowanych)
13 Posty
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
komus bardzo zalezy na wyludnieniu Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
patim napisał:
komus bardzo zalezy na wyludnieniu Polski
No chyba nie....to chyba wam emigrantom na czymś zależy...Bo mi zaproponowano na początek ciut więcej niż w tej tabeli(pozycja 7 od końca).......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów

(Przesympatyczni)
Początkujący
czesio.:* napisał:
[quote]lepsze są komenty pod tym artykułem..

.
~de Capo - 8 min temu
Zgłoś do usunięcia Link Podziel się
A ja moi drodzy rodacy,od kilku lat mieszkam w Oslo.Pracuje na umowa zlecenie dla norweskiego urzedu celnego -Toll- og avgiftsdirektoratet ,norweskiej policji d.s przestepczosci gospodarczej -Oekokrim i norweskiego urzedu podatkowego-Skattedirektoratet.Moja praca polega na skrupulatnym zbieraniu informacji o naszych rodakach zajmujacych sie przestepstwami gospodarczymi,nielegalny przemyt alkoholu,papierosow,narkotykow i polskiego jedzenia,pranie brudnych pieniedzy,praca na czarno bez pozwolenia,nieplacenia naleznych podatkow i inne przestepstwa popelniane przez naszych rodakow.Informacje te przekazuje pozniej odpowiednim urzedom norweskim.Za kazdy donos mam placone 15-20 tys.koron norweskich,dziennie czasami udaje mnie sie przygotowac dokumentacje nawet na 5-6 donosow,wiec ile zarabiam miesiecznie mozecie sami sobie policzyc.Nie narzekam na wysokie koszty utrzymania w Norwegii,stac mnie na co mam ochote.Norway is a wonderful country.A dzieki polskiej pazernosci i przestepczosci zyje mnie sie tutaj dostatnio.


~jarek - Dzisiaj (16:35)
Zgłoś do usunięcia Link Podziel się
witam! wyjechałem do norwegii zaraz po szkole średniej mając 20 lat,pracowałem jako automatyk w pewnej firmie i zarabiałem już po odtrąceniu podatku ok 34 000 koron już na konto za 8.5 godziny pracy dziennie weekendy oczywiście wolne.później zrobiłem szkołę pilotów i jestem pilotem śmigłowca dostarczającego personel na platformę wiertniczą oraz elektro mechanikiem śmigłowców i dziś mam 25 lat,jestem kawalerem i zarabiam na czysto miesięcznie 47 000 koron już na konto po odliczeniu podatku oczywiście bez nadgodzin.trafiłem do raju,mam norweską dziewczynę,prze%śliczną blondyneczkę z niebieskimi oczkami i śnieżnobiałym uśmiechem,mam szczęście że nie jestem w 100 % polakiem i urodę odziedziczyłem po mojej mamie która wywodzi się z portugalii więc podobam się norweskim kobietom bo polacy niestety nie są urodziwi i mogą zazwyczaj tylko marzyć o norweskich pięknościach.jednym słowem norwegia dla mnie to raj na ziemi mając 25 lat jestem już obrzydliwie bogatym człowiekiem,któremu troche szczęście dopisało w życiu, bo wiem że polacy zarabiają po 25 000 koron tylko i to podobno jak któryś za 8 godzin pracy tyle zarobi to jest to dla nich praca marzeń.tak naprawdę to są śmieciowe pieniądze i tyylko polacy tak kiepsko zarabiają a norwegowie bardzo sprytnie ukrywają ich prawdziwe zarobki,aby polacy nie zaczęli się buntować o podwyżki.



To brzmi jak komentarz osoby ktorej ktos odradzil wyjazd do Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
chromis79 napisał:No chyba nie....to chyba wam emigrantom na czymś zależy...
...Bo mi zaproponowano na początek ciut więcej niż w tej tabeli(pozycja 7 od końca).......

Znaczy w Polsce , zaproponowano tobie zarobek miesięczny , powyżej kwoty 23 tys. ZŁOTYCH Brutto ... ?! .
---

Tobie się chyba cosik pomajtało .
---
Ta tabela pokazuje , ile w Norge zarabia się na Miesiąc , w przeliczeniu na złotówki ... fakt , że brutto ...
Niemniej w Polsce , tyle niektórzy , nie zarabiają Netto na Rok ... !!! .
---
I to jeszcze dział Naukowy ...
---
WEŹ się Obudź ...
Halo ...oooooooooooooo ... tu rzeczywistość ...!
---
Ach i Och
...ŚWIĘTA ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Marna prowokacja donosiciel i nawet po angielsku nie umie pisać ,a pisze bzdury
Następny fachowiec a nie wie ile godzin się pracuje tygodniowo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
Myślę to samo ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
gabriel napisał:
chromis79 napisał:No chyba nie....to chyba wam emigrantom na czymś zależy...
...Bo mi zaproponowano na początek ciut więcej niż w tej tabeli(pozycja 7 od końca).......

Znaczy w Polsce , zaproponowano tobie zarobek miesięczny , powyżej kwoty 23 tys. ZŁOTYCH Brutto ... ?! .
---

Tobie się chyba cosik pomajtało .
---
Ta tabela pokazuje , ile w Norge zarabia się na Miesiąc , w przeliczeniu na złotówki ... fakt , że brutto ...
Niemniej w Polsce , tyle niektórzy , nie zarabiają Netto na Rok ... !!! .
---
I to jeszcze dział Naukowy ...
---
WEŹ się Obudź ...
Halo ...oooooooooooooo ... tu rzeczywistość ...!
---
Ach i Och
...ŚWIĘTA ...


Myślisz czasem czy święta Ci już głowe zaćmiły całkiem....??Oczywiście że nie w PL...jak by Ci umknęło to jechałeś po mnie w innym temacie ...08.01.2013 wybieram sie do Norwegii
I wcale nie spie .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok