Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

230 V w Narviku - Norwegia

Czytali temat:
(381 niezalogowanych)
7 Postów
Marek O
(hahansik)
Wiking
Przez odwołanie jednego z promów mocno pokiełbasił mi się plan podróży przez co potrzebuję spędzić jedną noc w Narviku. Upał z lekka zelżał więc przydało by się jakieś ogrzewanie. W Narviku wszystkie campingi zamknięte zatem szukam kogoś kto ciał by sprzedać w nocy z 29 na 30 nieco prądu – pobór 1350 W.
Jeśli znalazł by się ktoś chętny proszę o telefon 96887100 (prowadzę)

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
hahansik napisał:Przez odwołanie jednego z promów mocno pokiełbasił mi się plan podróży przez co potrzebuję spędzić jedną noc w Narviku. Upał z lekka zelżał więc przydało by się jakieś ogrzewanie. W Narviku wszystkie campingi zamknięte zatem szukam kogoś kto ciał by sprzedać w nocy z 29 na 30 nieco prądu – pobór 1350 W.
Jeśli znalazł by się ktoś chętny proszę o telefon 96887100 (prowadzę)
Pozdrawiam

Wystarczy podjechać na całodobową stację benzynową ... !!! .
Niektóre , mają specjalne gniazdka , za symboliczną opłatą ...
Tylko powinieneś mieć swój przedłużać coby dosięgnąć do tegoż .
---
Naprawdę poproś obsługę , ONA NIE GRYZIE...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
gabriel napisał:
hahansik napisał:Przez odwołanie jednego z promów mocno pokiełbasił mi się plan podróży przez co potrzebuję spędzić jedną noc w Narviku. Upał z lekka zelżał więc przydało by się jakieś ogrzewanie. W Narviku wszystkie campingi zamknięte zatem szukam kogoś kto ciał by sprzedać w nocy z 29 na 30 nieco prądu – pobór 1350 W.
Jeśli znalazł by się ktoś chętny proszę o telefon 96887100 (prowadzę)
Pozdrawiam

Wystarczy podjechać na całodobową stację benzynową ... !!! .
Niektóre , mają specjalne gniazdka , za symboliczną opłatą ...
Tylko powinieneś mieć swój przedłużać coby dosięgnąć do tegoż .
---
Naprawdę poproś obsługę , ONA NIE GRYZIE...!!! .

po szwedzkiej stronie bedziesz mial prad za free na kazdym wiekszym parkingu przy drodze o lazience nie wspomne....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Yatsek napisał:...po szwedzkiej stronie bedziesz mial prad za free na kazdym wiekszym parkingu przy drodze o lazience nie wspomne....
Ty naprawdę zmieniasz zawód na ogrodnika ...
Gdzie Krym a gdzie Rzym ...?! .
---
Spojrzyj ino na mapę i przeanalizuj zaistniałą sytuację , jaką opisuje Ten Człowiek .
---
Pozdrawiam - przy drinku ... Label-5...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
gabriel napisał:
Yatsek napisał:...po szwedzkiej stronie bedziesz mial prad za free na kazdym wiekszym parkingu przy drodze o lazience nie wspomne....
Ty naprawdę zmieniasz zawód na ogrodnika ...
Gdzie Krym a gdzie Rzym ...?! .
---
Spojrzyj ino na mapę i przeanalizuj zaistniałą sytuację , jaką opisuje Ten Człowiek .
---
Pozdrawiam - przy drinku ... Label-5...

ja dopiero po capitanie morganie wpadlem na mysl po co tam jest napisane PROWADZE....

hahansik napisał:
Jeśli znalazł by się ktoś chętny proszę o telefon 96887100 (prowadzę)
gosc glupoty pisze to i ja mu zapodalem inna informajce ktora mu potrzebna na plaster... ale z Narviku do Sweden moze tez dojechac, nikt nie mowi ze nie...

capitan morgan plus cola )) pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Marek O
(hahansik)
Wiking
Dziękuję Panom za pomoc ale trochę nie wszło. Niestety Shell przy wjeździe od S ma kontakt jedynie w kiblu a ja mam tylko 10m przedłużacza do DEFY przez co te miejscówka odpadła. Shell za centrum w nocy jest zamknięty. Statoil za mostem ma nawet dwa słupki prądowe z czego jeden krzywy, otwarty i bez prądu, a drugi prosty ładny i zamknięty na klucz. Pracownik stacji mimo moich starań nie ustalił położenia klucza jak również nie ustalił czy mogę odłączyć chociażby jeden odkurzacz na kilka godzin w nocy aby się przygrzać – za stacją przyłączone są gniazdkami. Zatem ja ustaliłem że auto spala 1,071 litra na godzinę

@Gabriel, miałeś rację – obsługa nie gryzie – co do innych rzeczy się myliłeś.

@Yastek Szwecji nie sięgnę - mam 10 m kabla.

@Yastek zostało mi 0,7 kg gikolu z Blitemy, czy też miesza się z colą?

Dobra napieram na Tromso. Gdzie po drodze zjeść dobrze i tanio ?

Ciekawe czy tam mi ktoś porąd udostępni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
hahansik napisał:
@Gabriel, miałeś rację – obsługa nie gryzie – co do innych rzeczy się myliłeś.
Ciekawe czy tam mi ktoś porąd udostępni.

CÓŻ ...
Szkoda iż nie wyszło z tym prądem ...
---
Byłem dwa lata temu w Narviku i spałem tam właśnie w aucie , na jakiejś stacji całodobowej , podłączony do gniazdka prądowego , przez dwie nocki i nie było żadnego problemu .
---
Teraz już nie pamiętam , czy gniazdko było na ścianie czy też na specjalnym słupku .
---
Wszedłem do środka i spytałem się o prąd , kolorowa dziewczyna uśmiechnęła się , wzruszyła ramionami i gestem pokazała , że nie ma problemu .
---
Co do jedzenia to jadłem w jakimś - KRO - nie jest tam zbyt tanio , jednak coś gorącego zawsze można znaleźć dla własnego podniebienia .
W gorącą kawę , zaopatruję zawsze się tylko na Statoil - iach ...
---
...
A co ciebie tam gna ...
Urlop ... czy też konkretna praca .?
---
Powodzenia w podróży
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok