Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pomocy - Norwegia

Czytali temat:
(371 niezalogowanych)
1 Post
Sebastian Wojewoda
(pala2020)
Wiking
mam problem, jestem nowym użytkownikiem próbuje przez tą stronę szukać pracy lecz gdy wchodzę w konkretną ofertę wyświetla się ona po norwesku czy ktoś może pomuc i powiedzieć czy to można jakoś przestawić na polski ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Nie można
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...pomUc

nie mozna,fakt...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
ROBERTO69 69
(ROBERTO69)
Wiking
wiesz co to translate.google.pl/ ? kopiuj i tłumacz albo w Google bezpośrednio tłumacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
pala2020 napisał:
mam problem, jestem nowym użytkownikiem próbuje przez tą stronę szukać pracy lecz gdy wchodzę w konkretną ofertę wyświetla się ona po norwesku czy ktoś może pomuc i powiedzieć czy to można jakoś przestawić na polski ??
---
Nie wiem jakiej używasz przeglądarki .
---
Ja mam ... Google Chrome / Babylon Tooblar ... i tu jest zamontowany automatyczny translator .
---
Który bezpardonowo tłumaczy wszystko na polski ...
---
Nieraz , można ze śmiechu się przewrócić ... NIEMNIEJ JEST ...
---
Co prawda od Niedawna MN , dołącza do wszystkich zewnętrznych linków swój baner i wtedy translator podaje Info iż przetłumaczył ... , jednak dany tekst jest nadal w oryginalnym języku .
---
Trzeba , po prostu daną stronę zainstalować w osobnym oknie bez banera i wszystko wraca do normy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok