Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szkoła w NORWEGII - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Pr. (607 niezalogowanych)
14 Posty
ola K
(ruda33)
Wiking
Hej, 03 sierpnia przylatuje do męża do Norwegii syn pojdzie tam do szkoły jak go zapisac jakie poczynic kroki w tym kierunku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
ruda33 napisał:
Hej, 03 sierpnia przylatuje do męża do Norwegii syn pojdzie tam do szkoły jak go zapisac jakie poczynic kroki w tym kierunku?
Twoj maz jest tu tylko cialem i duchem???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Wpisz w wyszukiwarkę temat był już maglowany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
mariusz mariusz
(mariuszmariusz)
Stały Bywalec
Idziesz do szkoly ktora jest najblizej twojego miejsca zamieszkania i zapisujesz dziecko. Tutaj jest tzw. rejonizacja . Dowiedz sie moze w twojej miejscowosci jest tez szkola gdzie sa klasy dla dzieci nowo przybylych do NO, gdzie ucza sie przede wszystkim jezyka. To sa ''innføringsklassene''. Pewnie dowiesz sie tego w komunie.

np. www.minskole.no/minskole/aspervika/pilot...nf%C3%B8ringsklasser

Po roku nauki w takiej szkole dziecko idzie do zwyczajnej szkoly norweskiej. Jesli takiej szkoly nie ma to przewaznie szkola organizuje dodatkowe zajecia , gdzie uczen nie ma wszystkich zwyklych lekcji , ale wiekszosc czasu ucza jezyka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Julita Więzowska
(julka235)
Nowicjusz
hej moj maz bedac w Norwegii w naszej miejscowosci przed naszym przyjazdem zapisal syna do szkoly a ze mieszkamy w malej miejscowosci to chodzil do normalnej szkoly. uczyli ich dodatkowo jezyka i dawali do domu slowka z rysunkami ale nie martw sie dzieci w porownaniu do nas chlona jak gabka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
kamil stoch
(Glad3)
Początkujący
witam my tu tez jestesmy nowicjuszami ale mąż mieszka juz 5 lat .My jeszcze jestesmy w Pl 15 sierpnia juz jestesmy w no mieszkac bedziemy w algard gdzie juz tam dzieci ida do szkoły , juz są zapisane i ja ze swojej strony musiałam tylko dosłac akty urodzenia a jak juz przyjedziemy spokojnie dostarczy sie nr personalne co i jak to tam mąż załatwia tak wiec sama tez sie ucze wszystkiego i dzieki nie jednemu życzliwemu FORUMOWICZOWI wiem wiele ! Zyczymy Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
ola K
(ruda33)
Wiking
DZIĘKI ZA WSZYSTKIE INFO JA BĘDĘ W MOSS
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
karolina ccc
(karolinaccc)
Wiking
hej moj syn tez zaczol szkole w tym roku w norwegii aspervika, ja mieszkam w sandnes, jaka jest ta szkola czy ktos wie czy da rade.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok