Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

13 Posty
Agnieszka !!!!
(agnes7336)
Wiking
reke napisał:
agnes7336 napisał:
napisalas ze szukasz fryzjerki,wystarczylo i o to mozna sie wyzwac i wies robic...Ludzie na kadym forum nic tylko sobie ublizacie ...pozdrawiam rodakow syczacych nienawiscia

jesli to do mnie, to czy ja tutaj sie wyzywam i robie wies? Ja napisalam tylko ze szukam fryzjerki, a osoby ktore nie mialy nic na ten temat do powiedzenia nagle zaczely sie wypowiadac ze jestem zalosna, ze nie ide do salonu i ze mnie nie stac na to itp.. zreszta zauwazylam, ze na wiekszosci watkow znajdzie sie powod by sie klocic i wyzywac..
: nie, no oczywiscie ze nie do ciebie reke ,moje slowa tycza sie do tych ktorzy sie tak zachowuja jak pisalam,Ty tylko chcialas pomocy by ktos polecil ci fryzjera.mam nadzieje ze go znalazlas ,bo tutaj nikt nawet o tym nie pamieta,jaki jest temat ....pozdrawiam ale naprawde szkoda ze nie ma mozliwosci popisac,bo strach wchodzic w jakis temat...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Agnieszka !!!!
(agnes7336)
Wiking
brawo czesio kazdy z nas duzymi literami powinien sobie to napisac i powiesic na lodowce,zamiast slowek norweskich,i kazdego dnia pilnowac sie aby zaczac cos zmieniac...a my polacy gdy przekraczamy granice stajemy sie jeszcze gorsi ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Reason Project)
Stały Bywalec
agnes7336 napisał:
brawo czesio kazdy z nas duzymi literami powinien sobie to napisac i powiesic na lodowce,zamiast slowek norweskich,i kazdego dnia pilnowac sie aby zaczac cos zmieniac...a my polacy gdy przekraczamy granice stajemy sie jeszcze gorsi ???

Raczej nie przypisuj innym swoich najgorszych cech - to projekcja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Paulina Owczarzak
(paulinaowczarzak1988)
Wiking
Hej szukam dobrej fryzjerki, pracuję w centrum oslo mieszkam na Ekeberg.... polecicie kogoś może być fryzjer niekoniecznie fryzjerka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
jestem osoba ktorej szukasz czyli fryzjerka mieszkam z Sandefjord niestety nie rozszyfrowalam skąd jestes pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok