Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Firma Adecco - Norwegia

Czytali temat:
Dariusz Sadowski Mariusz B damianoos d. Wioletta Urbańska R W Kamil N high octane Bogna77 m3gi (4562 niezalogowanych)
5 Postów
Marcin p
(Potoma)
Wiking
Witam. Mam kilka pytan odnosnie Adecco Mianowicie chcialem sie dowiedziec na jakis zasadach praca przez nich wyglada i czy oplaca sie z nimi wspolpracowac ?? i potrzebuje e-maila do Katarzyny Mital z Oslo ktora jest konsultantka w tej firmie dziekuje z gory i czekam na pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jola r
(jola15)
Wiking
Wiem ,ze konsultantka jest Maria Piasek,moge
nr tel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin p
(Potoma)
Wiking
no moze by mi sie do czegos przydal bo mam nr do Katarzyny ale potrzebuje e-maila a nie moge nigdziie znalesc , dzieki z gory
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Potoma napisał:
no moze by mi sie do czegos przydal bo mam nr do Katarzyny ale potrzebuje e-maila a nie moge nigdziie znalesc , dzieki z gory
No skoro masz nr. do tej Osoby ...to jaki widzisz problem By do Niej zadzwonić i poprosić o adres do Jej Poczty ...!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin p
(Potoma)
Wiking
no kurde nie pomyslalem o tym heh dzieki za podpowiedz bo bym nigdy na to nie wpadl , bo potrzebuje ten e-mail dzisiaj a nr mam sluzbowy wiec sie nie dodzwonie do niej o tej godzinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin p
(Potoma)
Wiking
hehe jacy wy dowcipni jestescie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Potoma napisał:
no kurde nie pomyslalem o tym heh dzieki za podpowiedz bo bym nigdy na to nie wpadl , bo potrzebuje ten e-mail dzisiaj a nr mam sluzbowy wiec sie nie dodzwonie do niej o tej godzinie

U nich z niczym nie ma pośpiechu więc jak wyślesz jakieś papiery kilka dni później to nic sie nie stanie .

Ja na ten przykład legitymacje o "pracach cieplnych" (varme arbeid) dostałem długo po tym jak już nie pracowałem dla nich, jakiś miesiąc temu, papier wyrobiony w sierpniu 2008 ale to sie ceni że przed końcem ważności przysłali bo to tylko pięć lat jest ważne...

Pracując dla nich musisz mieć zajebistą cierpliwość, jak chcesz tu na dłużej zakotwiczyć w NO to ucz się języka i uciekaj od nich i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Potoma napisał:
hehe jacy wy dowcipni jestescie
---
Tu raczej nie chodzi o dowcipność , a o pokazanie Twojej Bezradności w tak prostych sprawach związanych z ewentualną pracą w Norge .
---
Pani Ta bowiem , pracuje nie tylko dla adeko , ale też ma udział w innej firmie , również pośedniczącej ,
Gdybyś naprawdę chciał , to już dawno miałbyś Jej wszystkie namiary z drugim telefonem prywatnym włącznie ...
---
W Norge to naprawdę prosta czynność .
---
Np. można skożystać z takiego informatora jak ...:
---
www.1881.no
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok