Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Marcin Borys (860 niezalogowanych)
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
Ode mnie jeszcze dalej ok 500 600km ale wybieramy sie do Stavanger wkrotce wiec jesli masz ochote porozmawiac to mozemy sie umowic na kawe !Trzymaj sie, jak wytrzymalas w Polsce to wszedzie przetrwasz!Pamietaj plynie w tobie krew polska a my sie nigdy nie poddajemy!Jedna z silnieszych nacjii!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
hasina napisał:
witam
żeby odpowiedzieć krótko ...jestem tu sama bez rodziny .....pracuję i zaczynam życie od nowa. Jest ciężko bez kontaktów z ludźmi....a samotność jest okropna....

KOBIETO
To masz komfortowe warunki do rozpoczęcia nowego życia ...
Starych znajomych zostaw w spokoju ...dadzą sobie radę bez Ciebie...
Masz Internet to już jest dużo masz kontakt ze wszystkimi w dzisiejszych czasach i z takimi utrzymuj korespondencję innych odpuść sobie ...takie życie ...
Nie proponuję Tobie brać sobie kogoś na kark na samym początku .
Wiem ,że może lub jest ciężko...niemniej to tylko psychika i nic więcej a Tym da się kierować ....naprawdę ....
Piszesz że brak TOBIE ludzi .... ale jakich ...brak...
Masz ich pełno dookoła własnej osoby ....
Przecież pracujesz w przedszkolu .
SKORO ZACZYNASZ OD NOWA to połóż nacisk na naukę norweskiego a masz darmową okazję nie każdy ma taki komfort...
JAK ZACZNIESZ Mówić po ichnemu to sama się nie oglądniesz a
" znajomych będziesz miała pełną chatę" .
Za parę chwil zaczną się imprezy urodzinowe dzieciaków jak cię zaproszą to korzystaj z każdej okazji , wyjdź do otoczenia , to Ono będzie przyjaźnie nastawione do ciebie .

Nie taki czort straszny jak go malują ...
I pamiętaj ..nie rób Tych samych błędów które robiłaś gdzieś tam.... to już przerobiłaś Temat zamknięty .
Następny rozdział masz na tapecie .....I tym się zajmij...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(ja_ona)
Początkujący
Hasinko nie smutaj sie , ja mieszkam tutaj 2 lata z rodzinka, a wciaz brakuje mi takiej prawdziwej bratniej kobiecej duszy na prawdziwe pogaduchy o wszystkim . Jak juz sie kogos pozna- to czasami widzi sie za duzo tego co nie powinno sie widziec i wtedy mam dolka. Ja mieszkam niedaleko Stavanger- wiec jak bedziesz w okolicy to równiez zapraszam. Buziaki i głowa do góry.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
jolanta m
(hasina)
Wiking
jasne zapraszam na kawkę mieszkam w Egersund przy kloveveien pozdrawiam Jola . Jakby co to daj znać podam swój nr telefonu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Anna79)
Wiking
Co tak smutno troche radosci ja tez jestem tu sama mam troche znajomych ale tez trzeba bylo troszke czasu zapraszam do Lillestrom jak bedziesz gdzies blisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok