Ach.......jak ty na to czekasz

Bardzo bys chcial zeby im sie nie powiodlo, prawda?
Obawiam sie ze jednak bedziesz jeszcze musial troche poczekac

Jak na razie to gospodarka idzie w gore, demokracja dziala, zycie jest spokojne, z zarobkow da sie normalnie i jeszcze troszke zyc.
No ale ja wiem, tobie jest zle

Zawisc cie zzera a z tym to nie jest latwo zyc. I czekasz ....... czekasz az im sie noga podwinie
Czekaj.........
Czekaj............. a moze sie doczekasz, a moze nie.

Tak to juz jest, tak po polsku. Marudzic trzeba ! I zamiast zrobic cos samemu, to lepiej jest czekac az innym sie nie powiedzie. I wtedy jest wielka radosc

)))))))))) Zwyciestwo !!!!!!