Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Radio analogowe w Norwegii zostanie wyłączone. Większość niezadowolona - Norwegia

Czytali temat:
Rafal_ R6 z s K MN rekonsrukcjawersalki artur.k Ja Gabriel Ole_Nordmann (545 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Radio analogowe w Norwegii zostanie wyłączone. Większość niezadowolona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Czyli wladze maja wlasne spoleczenstwo w glebokim powazaniu. Po co wydawac pieniadze na technologie DAB, jak i tak spora czesc spoleczenstwa slucha radia rzez internet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rekonsrukcjawersalki
(rekonsrukcjawersalki)
Wiking
Niech sobie wprowadzają dab. ... tylko po jaką cholerę wyłączają fm ?? Niech sobie nadają na obydwu pasmach i wszyscy byliby zadowoleni....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wojciechooo
(wojciechooo)
Wiking
Jestem ciekaw jak to będzie działać w przypadku zagrożeń pogodowych, nie mówiąc o poważniejszych sytuacjach jak konflikty zbrojne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
artur.k
(artur.k)
Wiking
wojciechooo napisał:
Jestem ciekaw jak to będzie działać w przypadku zagrożeń pogodowych, nie mówiąc o poważniejszych sytuacjach jak konflikty zbrojne.

Pewnie nie będzie działać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Kulpa
(Berksthomas)
Wiking
Nie patrzcie na Norwewgów bo oni sie na Anglikow znowu benda ogladalli Pamietajcie stare przysowie "Umiesz liczyc ? Licz na siebie"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok