Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dla polskich katolików w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Slawomir Miazga (642 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dla polskich katolików w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Dwa pytania do redakcji.

1. W artykule czytamy:

Kuria diecezjalna w Oslo wydaje "Informator Katolicki" dla polskiej społeczności w Norwegii. Ułatwia również Polakom zapisanie się do Kościoła.

No i co w tym dziwnego? każde przedsiębiorstwo prowadzi w jakimś zakresie akcje marketingowe skierowane do grupy docelowej, których to działań celem jest zintensyfikowanie sprzedaży i poprawa wyniku finansowego przedsiębiorstwa. Firma jest po to, aby zarabiać pieniądze, nie widzę więc nic dziwnego w prowadzeniu działań marketingowych.

2.Dlaczego brak informacji o tym, iż jest to artykuł sponsorowany? I tak w zasadzie: czy miejsce tego tekstu nie jest przypadkiem w dziale OGŁOSZENIA???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
93 Posty
Początkujący
Nie wiem po co ten formularz rejestracyjny, skoro kościół i tak sam zapisał wszystkich do siebie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lysek Spre
(Pinki07)
Wiking
Szkoda ze nie ma formularza jak wypisac sie z kosciola.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Slawomir Miazga
(slawex69)
Wiking
Nadal perfidnie rejestrują bez pytania o zgodę..Wczoraj dostałem informację że jestem wciągnięty na listę tej Katolskiej Obory!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
slawex69 napisał:
Nadal perfidnie rejestrują bez pytania o zgodę..Wczoraj dostałem informację że jestem wciągnięty na listę tej Katolskiej Obory!!!

Myślę, że jesteś w błędzie.
Myślę, że wczoraj DOWIEDZIAŁEŚ SIĘ iż jesteś zarejestrowany, a to duża różnica. Zarejestrować mogli Cie już dawno temu, tylko że o tym nie wiedziałeś.

Oni mają teraz taki smród przy dupie, że kontynuowanie tego procederu było by czystą formą samobójstwa. A wiele o nich powiedzieć można, ale nie to, że są durniami. W końcu pracują nad budową tego przedsiębiorstwa od 2000 lat - to kupa czasu i naprawdę dużo się nauczyli. Więcej niż się komukolwiek wydaje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok