Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
prestissimo napisał:
A popatrzec zawsze milo na fajne fotki.
nie tylko popatrzeć
ale nawet i się nieźle pośmiać
szczególnie widząc jak to na piedestał, czyli podium dla najpopularniejszych niewiast
pchają się nieźle rozpychając łokciami leciwe damy
często o barokowych kształtach
tudzież raczej ślepawe okrutnie
że nie potrafią w zwierciadle dostrzec swoich niedoskonałości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
jasta102 napisał:
prestissimo napisał:
A popatrzec zawsze milo na fajne fotki.
nie tylko popatrzeć
ale nawet i się nieźle pośmiać
szczególnie widząc jak to na piedestał, czyli podium dla najpopularniejszych niewiast
pchają się nieźle rozpychając łokciami leciwe damy
często o barokowych kształtach
tudzież raczej ślepawe okrutnie
że nie potrafią w zwierciadle dostrzec swoich niedoskonałości


Stachu mimo, ze Cie nie lubie i nie zgadzam sie z twoim zdaniem to tu masz racje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Jasta jak zwykle..., ale merytorycznie dużo racji ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
WujekJanek napisał:
Jasta jak zwykle..., ale merytorycznie dużo racji ma.

I zapewne przygarniał kocioł garnkowi

Stary kiep co chciałby sie za osiemnastkami oglądać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Zawisz napisał:
WujekJanek napisał:
Jasta jak zwykle..., ale merytorycznie dużo racji ma.

I zapewne przygarniał kocioł garnkowi

Stary kiep co chciałby sie za osiemnastkami oglądać.


Może i tak. Ale problem w moim odczuciu jest zupełnie inny. To nie chodzi o to, czy te Panie sa młode i piękne, czy tez uten dato... Problem polega na postrzeganiu zjawiska. Problem polega na komentarzach typu fajnych cycków nigdy za dużo...

Problemem jest -przeciwko czemu będę protestował do końca świata i o jeden dzień dłużej- sprowadzanie kobiety do poziomu przedmiotu, jak to ktoś kiedyś wulgarnie acz celnie napisał: złośliwa narośl na pochwie... Podczas gdy prawda jest zupełnie inna. Prawda jest taka, że czy to się komuś podoba czy nie kobieta jest takim samym człowiekiem jak mężczyzna, zaś traktowanie jej w sposób przedmiotowy to dowód nie tylko braku kultury, ale i piramidalnej głupoty. Czemu głupoty? Bo kobiety są od nas dużo słabsze fizycznie, ale my z kolei nie dorastamy do nich pod względem tak zwanych umiejętności miękkich. I ja może tego nie dożyje, ale myślę że moje dzieci tak. Dożyją czasów, gdy większość mężczyzn będzie używana -tak, dokładnie, UŻYWANA- do wykonywania prostych czynności fizycznych nie wymagających posługiwania się szarymi komórkami, czyli: robotnik, kierowca, pracownik rolny... No więc proszę, puki co chichrajmy się z dowcipów typu: że suma powierzchni mózgu i cycków to wartość stała... Śmiejmy się, na razie jeszcze możemy...

Natomiast jeszcze gorsze jest to, iż niektóre Panie zapominają o tym, iż najtrudniejsza rzecz dla mężczyzny to szanować kobietę która niema szacunku dla siebie samej. I przypomina się tu scena z filmu NIC ŚMIESZNEGO gdy przygodnie poznana dziewczyna za przeproszeniem robi głównemu bohaterowi laskę, w pewnym momencie przerywa, ociera usta i pyta: ale będziesz mnie szanował, prawda?

Równie dobrze można wrzucić swoje roznegliżowane zdjęcie w net, a potem się oburzać, dlaczego jakieś chamy gwiżdżą na ulicy na mój widok. A gwiżdżą dlatego, iŻ dziewczynka sama sprowadziła się do tego poziomu...

Ale może to nie prawda, może mylę się we wszystkim, bo jak to mówi młodzież szkolna:

STARZY SOM GUPI I NIC NIE ROZUMIOM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Kasia K
(kaskis)
Wiking
nie tylko popatrzeć
ale nawet i się nieźle pośmiać
szczególnie widząc jak to na piedestał, czyli podium dla najpopularniejszych niewiast
pchają się nieźle rozpychając łokciami leciwe damy
często o barokowych kształtach
tudzież raczej ślepawe okrutnie
że nie potrafią w zwierciadle dostrzec swoich niedoskonałości



sorry ale to mówi koleś z taką ''profilówką'' czapka wpierdolka jest, a gdzie kołczan prawilności zapodziałeś


Co do autora wątku to się zgadam, ale niektórzy panowie kucający przy nie swoich samochodach i napinający przy tym 'bicka' lepsi niestety nie są ...sorry not sorry
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
WujekJanek napisał:
Zawisz napisał:
WujekJanek napisał:
Jasta jak zwykle..., ale merytorycznie dużo racji ma.

I zapewne przygarniał kocioł garnkowi

Stary kiep co chciałby sie za osiemnastkami oglądać.


Może i tak. Ale problem w moim odczuciu jest zupełnie inny. To nie chodzi o to, czy te Panie sa młode i piękne, czy tez uten dato... Problem polega na postrzeganiu zjawiska. Problem polega na komentarzach typu fajnych cycków nigdy za dużo...

Problemem jest -przeciwko czemu będę protestował do końca świata i o jeden dzień dłużej- sprowadzanie kobiety do poziomu przedmiotu, jak to ktoś kiedyś wulgarnie acz celnie napisał: złośliwa narośl na pochwie... Podczas gdy prawda jest zupełnie inna. Prawda jest taka, że czy to się komuś podoba czy nie kobieta jest takim samym człowiekiem jak mężczyzna, zaś traktowanie jej w sposób przedmiotowy to dowód nie tylko braku kultury, ale i piramidalnej głupoty. Czemu głupoty? Bo kobiety są od nas dużo słabsze fizycznie, ale my z kolei nie dorastamy do nich pod względem tak zwanych umiejętności miękkich. I ja może tego nie dożyje, ale myślę że moje dzieci tak. Dożyją czasów, gdy większość mężczyzn będzie używana -tak, dokładnie, UŻYWANA- do wykonywania prostych czynności fizycznych nie wymagających posługiwania się szarymi komórkami, czyli: robotnik, kierowca, pracownik rolny... No więc proszę, puki co chichrajmy się z dowcipów typu: że suma powierzchni mózgu i cycków to wartość stała... Śmiejmy się, na razie jeszcze możemy...

Natomiast jeszcze gorsze jest to, iż niektóre Panie zapominają o tym, iż najtrudniejsza rzecz dla mężczyzny to szanować kobietę która niema szacunku dla siebie samej. I przypomina się tu scena z filmu NIC ŚMIESZNEGO gdy przygodnie poznana dziewczyna za przeproszeniem robi głównemu bohaterowi laskę, w pewnym momencie przerywa, ociera usta i pyta: ale będziesz mnie szanował, prawda?

Równie dobrze można wrzucić swoje roznegliżowane zdjęcie w net, a potem się oburzać, dlaczego jakieś chamy gwiżdżą na ulicy na mój widok. A gwiżdżą dlatego, iŻ dziewczynka sama sprowadziła się do tego poziomu...

Ale może to nie prawda, może mylę się we wszystkim, bo jak to mówi młodzież szkolna:

STARZY SOM GUPI I NIC NIE ROZUMIOM.



Wers o garnku i kotle nie był skierowany do Ciebie, że sprostuje...
Z całą resztą mniej więcej, trudno to zinterpretować, albo ja słabo kumam; czy też jak to w życiu bywa, na dwoje babka wróżyła.
Socjologia moralności, która sformułowana na bazie poszczególnych jednostek, grup czy samego społeczeństwa tworzy dane reakcje. Plus czynniki biologiczne, osobowość; niektórzy twierdzą, iż jest to kwestia ewolucji inni że uwarunkowań wypływających z danej religii.
Jeszcze inni, że spagetti.
Osobiście w tym przypadku wychodzę z subiektywnego założenia, że jakiekolwiek skrajności w każdym przypadku są niezdrowe a często bywają przezabawne.
Trudno nie popaść też w cynizm, kiedy się widzi to co się widzi i słyszy to co się słyszy, doskonale zapewne pan rozumie.
Podobno kobiety również skupiają swoje spojrzenie na biustach innych kobiet i porównują swoje szanse na zdobycie partnera. Itp, itd.

Nie dajmy się zwariować

img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201411/1...39158_mmiiup_600.jpg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Krzysiek Nowaczek
(krzynow)
Nowicjusz
Głupota nie wybiera pci. Bardziej żałosne od tych selfie kobiet są selfie facetów z dzióbkami i srajfonem w ręce. Czasami ciężko się naprawdę zorientować chłop to czy baba. Ważne żeby zaistnieć kilka minut w internecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dav S
(Dav)
Wiking
Mi sie tak smiac chce z tych dam ktore tak zaciecie walcza o podium ze szok hahah jeszcze troche i wiola typiara ich wyprzedzi to sie beda po wargach gryzly hahahh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok