Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poradnik pracownika sezonowego - Norwegia

Czytali temat:
Mateusz Dutkowski Grzegorz Cieślak (1324 niezalogowanych)
1 Post
Artur Widalski
(Widal87)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Poradnik pracownika sezonowego
W pracy sezonowej podoba mi się najbardziej to, że pojadę, popracuję, odłożę pieniądze i wrócę do domu. Dzięki temu więcej czasu spędzam z rodziną a pieniądze wystarczą do następnego wyjazdu. Nie wspomnę o tym, iż odzyskam zwrot podatku, bo nie przekroczę kwoty wolnej od podatku. Niestety nie znam języka więc urząd skarbowy w Norwegii dla mnie jest zagadką. Każdemu polecam pracę sezonową bo ma same plusy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
Fajna reklama firmy księgowej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur Widalski
(Widal87)
Wiking
Fajna reklama firmy księgowej

A nie sądzisz, że mogę cieszyć się tym, że znalazłem pracę w obcojęzycznym kraju, a mimo nieznajomości języka jestem w stanie jeszcze dodatkowo zarobić na zwrocie podatku? Plus to, że ktoś mi w tym pomógł nie jest reklamą Dzielę się tylko swoimi doświadczeniami i historią
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Widal87 napisał:
Fajna reklama firmy księgowej

A nie sądzisz, że mogę cieszyć się tym, że znalazłem pracę w obcojęzycznym kraju, a mimo nieznajomości języka jestem w stanie jeszcze dodatkowo zarobić na zwrocie podatku? Plus to, że ktoś mi w tym pomógł nie jest reklamą Dzielę się tylko swoimi doświadczeniami i historią


A my sie cieszymy ze sa jelenie które sie cieszą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
I juz nie ma nazwy firmy która pomaga naszemu szczęśliwemu rodakowi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
Widal87 napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Poradnik pracownika sezonowego
W pracy sezonowej podoba mi się najbardziej to, że pojadę, popracuję, odłożę pieniądze i wrócę do domu. Dzięki temu więcej czasu spędzam z rodziną a pieniądze wystarczą do następnego wyjazdu. Nie wspomnę o tym, iż odzyskam zwrot podatku, bo nie przekroczę kwoty wolnej od podatku. Niestety nie znam języka więc urząd skarbowy w Norwegii dla mnie jest zagadką. Każdemu polecam pracę sezonową bo ma same plusy!


znaczy na czarno robisz a tu walisz scieme
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janusz Sitarz
(JanuszSitarz)
Wiking
może ktos napisze czy praca sezonowa też jest kontrolowana przez urzad pracy bo nie jestem zainteresowany praca na czarno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok