Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Rafał Gadomski ROBERT SIGØYNER (1604 niezalogowanych)
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
wilhelmtell... a jaka to autoryzacja kosztuje 2400??
chociazby zawodow w sektorze zdrowotnym (fizjoterapeuci,pielegniarki)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
WilhelmTell82 napisał:
wilhelmtell... a jaka to autoryzacja kosztuje 2400??
chociazby zawodow w sektorze zdrowotnym (fizjoterapeuci,pielegniarki)


Od kiedy to NOKUT, bo o tej instytucji mowa w artykule, zajmuje sie autoryzacja dyplomow z sektoru zdrowia ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Yatsek napisał:
Lindemans napisał:
Yatsek napisał:
taki artykul... dlugi artykul... i true copies.... rett kopi zrobimy zrobimy w NAV na policji i innych urzedach publicznych za darmo.. w wybranych punktach xero - juz odplatnie...

Akurat
Kilka lat temu mozna bylo skorzystac z uprzejmosci NAVu, czy policji. Teraz tylko w wyznaczonych punktach (np. Allkopi), ktore maja uprawnienia do poswiadczania zgodnosci kopii z oryginalem.


dwa miesiace temu pracownik NAV ostemplowal mi z 50 kartek... mam RETT KOPI na tym co chcialem, nie zaplacilem ani korony i trwalo to max 5 minut.. to nie jest dobra wola pracownika tylko jako notarius publicus jego zasrany OBOWIAZEK!!

policja, NAV, urzad podatkowy, lensmann itd... oraz banki i niektore punkty xero - ale tam juz moze nie byc gratis....


Ja na poczcie dostałem pieczątkę rett kopi za darmo, no może nie za darmo bo musiałem kupić kopertę i znaczek....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mjj)
Wiking
Bardzo dobry artykół. Duzo inforacji, napisany w prosty, przejrzysty sposób. Gratulacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mjj)
Wiking
Bardzo dobry artykuł. Dużo informacji, napisany w prosty, przejrzysty sposób. Gratulacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paulina Kucharz
(pylka)
Wiking
Dziękuję za artykuł, bardzo przystępne informacje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Anna Kolosowska
(aktrier)
Wiking
Na naszej stronie internetowej można znaleźć listę zawodów regulowanych przez prawo norweskie, wymagających autoryzacji.

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/praca_w_norwegii/wyk...0.html#ixzz3PvdEboiI

Nie działa :/
moze jakiś inny link..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok