Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jan Maryjan marcin cissewski Marian Koniuszko Jakk Niema cysiek33 Łukasz Ch (3184 niezalogowanych)
6 Postów
Adrian Jagielski
(zagiel91)
Wiking
rybcia65 napisał:
pozjadali kurwa rozumy mamusia im do dziś w pokoju sprząta i dupe podciera tacy kurwa wlasnie sa głupio madrzy zycie znaja
Wiem do czego zmierzasz jestem mlodszy ale zycia znam wiele I mimo tego ze jestem mlodszy nie jestem tak glupi nigdy w zyciu nie dalbym sie pol roku w taki sposob dawac wykorzystywac bo pierwsze co bym zrobil to bym duzo czytal gdybym nikogo nie mial w Nor jakbym juz dowiedzial sie ze moge cos takiego zglaszac to wlasnie to bym zrobil. Ale jak ktos nie umie czytac i prosi o pomoc mame/dziewczyne/zone/chlopaka? to pozniej ma wlasnie takie problemy i tylko zdjecia aut zamiast prawdziwego auta. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Jagielski
(zagiel91)
Wiking
I to rozumiem bo ktos chociaz potrafi walczyc o swoje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(macieksz)
Wiking
bynieg sadz sie i wygraj to!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
byniek napisał:
pracowalem u norwega za pol roku wyplate mi wisi kontrakt mialeem i teraz sprawa w sadzie zobaczymy jak pojdzie gosc sie zazeka ze u niego nie pracowalem a za mieszkanie wystawil mi faktore na prawie miljon hehe dodam ze mieszkalem w przyczepie .....
Możesz Mnie oświecić ?.
Jak można mieć legalny kontrakt na pracę, a jednocześnie pracodawca wstrzymuje wypłatę i to przez okres pół roku ?.
Z czego ty żyłeś w tym okresie.
Firma/ gość płacił do ręki czy na konto bankowe ?.
Naprawdę nie rozumiem takiego braku roztropności w tym przypadku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
marcin cissewski
(rybcia65)
Wiking
dobrze piszesz zagiel jest winy mojej ale coz tak obiecywal kobieta prosila wytrzymaj człowiek miał lzy w oczach jak szedł do roboty na przyszlosc będę wiedział tak po prostu zycie mi się sklada pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(macieksz)
Wiking
poprosu jak napisalem nieudacznicy i tyle jak bys pracowal tak 10 lat temu jak bylo nas malo ( chodz ja bylem )
informacje do kitu , nie bylo tego poje.. MN - ktore pomaga wielu ludzom i robi swietna robote mimo co.
to co innego
ale teraz setki polakow wszedzie fora, ciezko nie miec kontaktu z rodakiem i przez pol roku dawac sie jebac twierdzac ze ma sie rodzine heheheheh
moze nic innego nie potrafisz/ potraficie ( nieche tu pisac tylko do 1 osoby tylko do tych co sa nie zaradni) i dla tego tak masz/ macie
za dlugo tu mieszkam , za duzo widzalem i sam doswiadczylem zeby mi bylo szkoda nieudacznikow jak sie dales dymac to cie zawsze beda dymac
jest wiele firm ktore by przygarnely uczciwychj pracownikow ale zaradnych i ktorzy cos potrafia za normalne pieniadze
ale jak ktos cale zycie jezdzil widlakiem albo cos podobnego a teraz chce robic cos innego i nie ma smykalki to.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(macieksz)
Wiking
marcin napisz mi na priv co umiesz a moze znajde kogos z norkow albo polakow co ci pomoga bo widze ze masz odwage a to bardzo szanuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Zabek57 napisał:
Panowie cwaniacy, to wy jesteście ułomni, chłopaki pościągani na minę z Polski. Nie jest to ich wina. Wasza wina jest taka, że zamiast zebrać ekipę. Podjechać z nimi do tych psełdobiznesmenów i odebrać kasę i ich postraszyć tak aby już żadnego polaka nie nabrali tak. Nie wy wyśmiewacie rodaków, ale to nie najgorsze. Część z was długo żyjących tu robi to samo. Parszywe świnie!!!!!!!!!!

Zabku, sugerujesz, ze ten chytry Kurd przyjechal do Polski, przystawil bron do skroni idioty i "sciagnal" go do Norwegii na mine ? Zabku, jak ktos nie uzywa mozgu i sie nie szanuje, to nikt go nie uszanuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
norwedzy zeruja na niewiedzy nowoprzybylych i jeszce bezczelnie z tym swoim usmieszkiem twierdza ze tu tak jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok