Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Paweł Paweł Paulina Xxx Batłomiej :) (2133 niezalogowanych)
3 Posty
iwona wachowska
(wachowskis)
Wiking
Noz kurwa znów wyjdziemy na idiotów , płaskomózgów i debili ,którzy nadaja się jedynie do pokazywania głupoty! Ech .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Damian R
(DamianeR)
Wiking
Ja pierdåle, wiocha jak....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Ta ta bo tu programy sa inne
Charterfeber jest najlepszym przykładem
Bym nie był zdziwiony ze bedzie hit wsród młodzieży
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(MisUszatek)
Wiking
Hejter hejtera pogania
Czego mozna bylo sie spodziewac po wypowiedziach rodakow? Wlasnie tego, co porzeczytalem wyzej. Tylko marudzicie i narzekacie
Program Warsaw Shore pokazuje nic innego jak nas samych w wieku lat 20+
Nie wierze Wam drodzy rodacy, ze bawiliscie/bawicie sie inaczej i spokojniej wypijajac jedno piwko/drinka/shota, wracacie grzecznie do swoich domow
Nie jeden tu wypowiadajacy sie dzentelmen pewnie mial podobna historie, zaciagajac nowo poznana "gąskę" na hotel, pokój czy tez swojej chaty. I zapewnie nie jedna dama dala sie porwac szalenstwu na jedna noc z ta roznica, ze nie zarejstrowaly tego kamery MTV (co najwyzej kamery przemyslowe ) i tym, ze nie bawicie sie za kase producentow/sponsorow itp. (pewnie tu sami porzadni i zaraz splynie po mnie fala krytyki hehe )
"Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez winy"
Ps. Marudzenie i narzekanie nie jest fajne i zacznijcie na siebie spogladac z dystansem, wtedy moze zwalczy sie ten stareotyp ktory ciagnie sie za nami latami... jak to powiedzial wódz Piłsudski "Naród wspanialy, tylko ludzie ku***wy". Powinien Nas Polaków obowiazywac absolutyny ZAKAZ NARZEKANIA Pamietajcie! W grupie sila! Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Michu xxx
(Perkele)
Wiking
A potem mówią PATRZ POLACY...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
MisUszatek napisał:
Hejter hejtera pogania
Czego mozna bylo sie spodziewac po wypowiedziach rodakow? Wlasnie tego, co porzeczytalem wyzej. Tylko marudzicie i narzekacie
Program Warsaw Shore pokazuje nic innego jak nas samych w wieku lat 20+
Nie wierze Wam drodzy rodacy, ze bawiliscie/bawicie sie inaczej i spokojniej wypijajac jedno piwko/drinka/shota, wracacie grzecznie do swoich domow
Nie jeden tu wypowiadajacy sie dzentelmen pewnie mial podobna historie, zaciagajac nowo poznana "gąskę" na hotel, pokój czy tez swojej chaty. I zapewnie nie jedna dama dala sie porwac szalenstwu na jedna noc z ta roznica, ze nie zarejstrowaly tego kamery MTV (co najwyzej kamery przemyslowe ) i tym, ze nie bawicie sie za kase producentow/sponsorow itp. (pewnie tu sami porzadni i zaraz splynie po mnie fala krytyki hehe )
"Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez winy"
Ps. Marudzenie i narzekanie nie jest fajne i zacznijcie na siebie spogladac z dystansem, wtedy moze zwalczy sie ten stareotyp ktory ciagnie sie za nami latami... jak to powiedzial wódz Piłsudski "Naród wspanialy, tylko ludzie ku***wy". Powinien Nas Polaków obowiazywac absolutyny ZAKAZ NARZEKANIA Pamietajcie! W grupie sila! Pozdrawiam
Ale pierdolisz Wszytko jest OK tylko ze te laski są brudne a kolesie nie lepsi, niewiem w jakim świecie ty zyles ale ja to dziekuje za takie brudne towarzystwo

p.s. ta cała "spinka" to wał a ty idioto w to wierzsz hehhehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(MisiekUszatek)
Wiking
AndersB napisał:
MisUszatek napisał:
Hejter hejtera pogania
Czego mozna bylo sie spodziewac po wypowiedziach rodakow? Wlasnie tego, co porzeczytalem wyzej. Tylko marudzicie i narzekacie
Program Warsaw Shore pokazuje nic innego jak nas samych w wieku lat 20+
Nie wierze Wam drodzy rodacy, ze bawiliscie/bawicie sie inaczej i spokojniej wypijajac jedno piwko/drinka/shota, wracacie grzecznie do swoich domow
Nie jeden tu wypowiadajacy sie dzentelmen pewnie mial podobna historie, zaciagajac nowo poznana "gąskę" na hotel, pokój czy tez swojej chaty. I zapewnie nie jedna dama dala sie porwac szalenstwu na jedna noc z ta roznica, ze nie zarejstrowaly tego kamery MTV (co najwyzej kamery przemyslowe ) i tym, ze nie bawicie sie za kase producentow/sponsorow itp. (pewnie tu sami porzadni i zaraz splynie po mnie fala krytyki hehe )
"Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez winy"
Ps. Marudzenie i narzekanie nie jest fajne i zacznijcie na siebie spogladac z dystansem, wtedy moze zwalczy sie ten stareotyp ktory ciagnie sie za nami latami... jak to powiedzial wódz Piłsudski "Naród wspanialy, tylko ludzie ku***wy". Powinien Nas Polaków obowiazywac absolutyny ZAKAZ NARZEKANIA Pamietajcie! W grupie sila! Pozdrawiam
Ale pierdolisz Wszytko jest OK tylko ze te laski są brudne a kolesie nie lepsi, niewiem w jakim świecie ty zyles ale ja to dziekuje za takie brudne towarzystwo

p.s. ta cała "spinka" to wał a ty idioto w to wierzsz hehhehehe


Skad u Ciebie tyle agresji? To pewnie przez te skarpetki i sandaly hehehe Masz ogromny problem ze soba kolego musiala moja wypowiec mocno Cie urazic, a to dlaczego? Zazdroscisz? Hehe
No i dlaczego odrazu "idioto"? Przeciez nie jestesmy spokrewnieni Pozdro Ziomus
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(MisiekUszatek)
Wiking
Perkele napisał:
A potem mówią PATRZ POLACY...
I taki masz z tym problem? Patrzac na Ciebie (bez obrazy), nie raz pewnie lepiej przytańczyłeś niz ta cala ekipa z porzadnym afterkiem
Miej wyjebane, swiata nie naprawisz, a jezeli wstydzisz sie tego, ze jestes Polakiem, to zawsze mozesz zostac np. Mongołem :-P Poki co nie maja jeszcze takich programow pokroju "Ekipa..."
...no i co najwazniejsze, nie sa Polakami, za ktorych Ci tak wstyd!
Czy to nie glupie? Pzdr

Ps. Nie wstyd Ci, ze koleś biega w skarpetkach i sandalach? Bo mi troche tak hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
MisiekUszatek napisał:
Perkele napisał:
A potem mówią PATRZ POLACY...
I taki masz z tym problem? Patrzac na Ciebie (bez obrazy), nie raz pewnie lepiej przytańczyłeś niz ta cala ekipa z porzadnym afterkiem
Miej wyjebane, swiata nie naprawisz, a jezeli wstydzisz sie tego, ze jestes Polakiem, to zawsze mozesz zostac np. Mongołem :-P Poki co nie maja jeszcze takich programow pokroju "Ekipa..."
...no i co najwazniejsze, nie sa Polakami, za ktorych Ci tak wstyd!
Czy to nie glupie? Pzdr

Ps. Nie wstyd Ci, ze koleś biega w skarpetkach i sandalach? Bo mi troche tak hahaha
Masz racje ale... Jest pewna różnica, oni z siebie zrobili idiotów przed kamerami i jak dla mnie to nie ma za co ich podziwiać, wiec nie rozumiem czym sie podniecasz ŻENADA PO PROSTU
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(MisiekUszatek)
Wiking
AndersB napisał:
MisiekUszatek napisał:
Perkele napisał:
A potem mówią PATRZ POLACY...
I taki masz z tym problem? Patrzac na Ciebie (bez obrazy), nie raz pewnie lepiej przytańczyłeś niz ta cala ekipa z porzadnym afterkiem
Miej wyjebane, swiata nie naprawisz, a jezeli wstydzisz sie tego, ze jestes Polakiem, to zawsze mozesz zostac np. Mongołem :-P Poki co nie maja jeszcze takich programow pokroju "Ekipa..."
...no i co najwazniejsze, nie sa Polakami, za ktorych Ci tak wstyd!
Czy to nie glupie? Pzdr

Ps. Nie wstyd Ci, ze koleś biega w skarpetkach i sandalach? Bo mi troche tak hahaha
Masz racje ale... Jest pewna różnica, oni z siebie zrobili idiotów przed kamerami i jak dla mnie to nie ma za co ich podziwiać, wiec nie rozumiem czym sie podniecasz ŻENADA PO PROSTU


Zrozum, tu nie chodzi o podniecanie sie, podziwianie czy tez pochwalanie tego. Chodzi o to jak My - rodacy potrafimy udawac tych, ktorymi nie jestesmy, nowobogadcy za miedzią wstydzacy sie brata na obczyznie. Wstyd to jest wtedy jak maz, zonie przypier***oli, a nie program w TV. Tak bardzo ludzie chca kreowac sie na idealnych na obczyznie, jadac swojego jak po g***nie. To jest WSTYD, ze nosimy przyklejana nam latke dwulicowcow, hejterow i zawistnych zazdrosnikow. Obcokrajowcy trzymaja sie razem, bo na tym polega braterstwo, a moj rodak, rodaka w dol wpier***oli i TO JEST WSTYD!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok