Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agnieszka !!!! (1153 niezalogowanych)
2 Posty
Piotr Piotr
(piotrfast26)
Wiking
zamiast 300 euro--lać chuja gumą i tyle.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
Rynek leci na ryj przez tepych ludzi bez wyobrazni! Bo na dom zbiera..albo na wesele.. W dupe kurwa jebane..to siedziec na pizdzie w Polsce jak nie potraficie z glowa zarabiac pieniedzy..z glowa,to tak zeby innym nie nasrac do koryta..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
pierdolony prywaciarz ...w dupie mam twój rynek a takich cweli powinno wywozić pendolino
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
Andre ved mark napisał:
pierdolony prywaciarz ...w dupie mam twój rynek a takich cweli powinno wywozić pendolino

Co tepy chujek jak ty moglby wiecej niz to napisac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Andre ved mark napisał:
pierdolony prywaciarz ...w dupie mam twój rynek a takich cweli powinno wywozić pendolino

Andre a ty co następny imperkos so myśli ze on ma zawód ktoreg sie nie da zastąpić tanim rumunem ktory bedzie robic za 50kr/h. czy moze multimilioner marianekk ktory na norwegi robiac za 175kr/h dorobil sie juz takiego majatku ze nic wiecej w zyciu nie potrzebuje robic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KAMILA KOWALCZYK
(kama82)
Wiking
Janin, Lukass82 i inni; Jesteście jeszcze ludźmi??? Bo mi się zdaje, że tylko robolami, którzy za 100 koron gotowi są drugiego "w łyżce wody utopić". Warto???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
kama82 napisał:
Janin, Lukass82 i inni; Jesteście jeszcze ludźmi??? Bo mi się zdaje, że tylko robolami, którzy za 100 koron gotowi są drugiego "w łyżce wody utopić". Warto???

za stowe mozesz pociagnac..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lukasz S
(Lukass82)
Wiking
Janin, Lukass82 i inni; Jesteście jeszcze ludźmi??? Bo mi się zdaje, że tylko robolami, którzy za 100 koron gotowi są drugiego "w łyżce wody utopić". Warto??

Eee nie,ja bym 100 nie dał,pewnie jakiś bazyl "Po pierwsze primo ultimo" do Ciebie Kama82 nie pisałem,po drugie skoro mnie nie znasz,to nie oceniaj.Nie darze Litwinów sympatią i mam do tego prawo,uzasadnione z resztą,a jeżeli Ty darzysz ich sympatią to twoja sprawa.Reasumując,czy ja kierowałem mój wpis do twojej osoby??Nie sądzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
PJo napisał:
Andre ved mark napisał:
pierdolony prywaciarz ...w dupie mam twój rynek a takich cweli powinno wywozić pendolino

Andre a ty co następny imperkos so myśli ze on ma zawód ktoreg sie nie da zastąpić tanim rumunem ktory bedzie robic za 50kr/h. czy moze multimilioner marianekk ktory na norwegi robiac za 175kr/h dorobil sie juz takiego majatku ze nic wiecej w zyciu nie potrzebuje robic?


nie ! ja to taki co mam faststiling i jak zapłacę janinowi dwie stówy za pociągnięcie to jeszcze mi zostanie na dwa browary z godziny .. dopiero z tego zapłacę podatek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok