Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2412 niezalogowanych)
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
alexkawa napisał:
furja napisał:
SERIO? Ktoś tu napisał o sobie i reszcie narodu "Polactwo". Jeśli ma to być słowotwórstwo od "robactwa" to gratuluję podejścia i szacunku do samego siebie. Jestem dumna z tego, że jestem Polką, pracuję legalnie, nic nie szmugluję, płacę podatki i wypraszam sobie takie kategoryzowanie. Jeśli sami siebie nie będziemy szanowali, to jak mamy wymagać szacunku od innych. "Polactwo" pffffffffff.
paniusia cos czyta poza etykietami kosmetykow? Polactwo to termin guru polskiej prawicy Rafala Ziemkiewicza. ja stosuje ten termin ironicznie ["na opak"]. zwiazkow z wielkim, wrecz najwiekszym fenomenem socjologicznym [bo tak mowia uzytkownicy mn o tym grajdole na mapie Europy:)] oraz identyfikacji nie posiadam. jesli jestes dumna z Polski to do niej wracaj, plac w niej podatki, pracuj, kreuj miejsca pracy, buduj wskazniki demograficzne. Polska Cie potrzebuje

a ty nie jestes dumny z bycia Polakiem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a są powody do dumy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
alexkawa napisał:
2013 napisał:
alexkawa napisał:
furja napisał:
SERIO? Ktoś tu napisał o sobie i reszcie narodu "Polactwo". Jeśli ma to być słowotwórstwo od "robactwa" to gratuluję podejścia i szacunku do samego siebie. Jestem dumna z tego, że jestem Polką, pracuję legalnie, nic nie szmugluję, płacę podatki i wypraszam sobie takie kategoryzowanie. Jeśli sami siebie nie będziemy szanowali, to jak mamy wymagać szacunku od innych. "Polactwo" pffffffffff.
paniusia cos czyta poza etykietami kosmetykow? Polactwo to termin guru polskiej prawicy Rafala Ziemkiewicza. ja stosuje ten termin ironicznie ["na opak"]. zwiazkow z wielkim, wrecz najwiekszym fenomenem socjologicznym [bo tak mowia uzytkownicy mn o tym grajdole na mapie Europy:)] oraz identyfikacji nie posiadam. jesli jestes dumna z Polski to do niej wracaj, plac w niej podatki, pracuj, kreuj miejsca pracy, buduj wskazniki demograficzne. Polska Cie potrzebuje

a ty nie jestes dumny z bycia Polakiem..


nie identyfikuje sie z Polska, nie czuje sie Polakiem [paszporty mam 2, polskiego nie uzywam]. mimo wszystko, zgodnie ze slowami kolegi papieza Polaka, szanuje arcybiskupa Polaka, ktory moze okazac sie pedofilem mimo to jestem dumny z polskiej hipokryzji, nepotyzmu, powszechnej korupcji oraz prokatolickiej czolobitnosci, ktora skrywa naduzycia i przestepstwa

skoro nie czujesz sie Polakiem i nie identyfikujesz sie z Polska to co robisz na tym forum...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
nat pat
(oiom)
Początkujący
chyba bardziej chodzi o wiesniactwo a nie polactwo
nie uogolniajac ,bo sa jednostki wybitne i przecietne ale o nich nie slychac ,za ta slychac o tych najgorszych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Monika Cichocka
(furja)
Wiking
Widzę, że chodzi tylko o pojechanie komuś tutaj nie moja bajka, jestem wystarczająco dowartościowana i nie czuję potrzeby podejmowania, czesto jak widze tutaj, nieudanych prób sarkazmu i ironii Tak więc wnioskuję, ze do dupy jest pisać z kimś, kto ma klapki na oczach a jegio giętkość myślenia porównywalna jest do betonowego kibla. Tak więc, nie obchodzi mnie, że Ziemkiewicz napisał tak a nie inaczej. Mam się z tym utożsamiać bo ON tak pisze? Wielu wieszczy pisało o Polakach z szacunkiem, szkoda, że do nich nie potraficie się odwołać. Tymi o to prostymi słowami kończe uczestwnicwo w wątku, bo widzę, że tu sama elita i "filozofy" a ja jedynie puch marny. Życzę na przyszłość mniej jadu, ugryzienie się w język może skutkować tragicznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
oiom napisał:
chyba bardziej chodzi o wiesniactwo a nie polactwo
nie uogolniajac ,bo sa jednostki wybitne i przecietne ale o nich nie slychac ,za ta slychac o tych najgorszych


Np. tutaj: wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wypadek-...c.html?ticaid=11173e

Znow,ze "polak" zwial z wypadku, bo przemycal...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Policja nie wyklucza, że rozbity samochód był częścią konwoju wiozącego przemycany do Norwegii alkohol. Możliwe, że po wypadku kierowcy innych aut należących do siatki przestępczej zabrały rannego.
Specjalnie dla WP.PL Sylwia Skorstad

oooo
Norweżka z Kielców
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
gloria thomas
(gloriasss)
Wiking
Hi! I am Ms Gloria how are you! hope you are fine and in perfect condition of health.I went through your profile and i read it and took interest in it,email me on ID:this (gloriathomas9000@yahoo.com) hope to hear from you soon, I will be waiting for your mail because i have something VERY important to tell you.lots of love Gloria.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
@gloriasss

вы говорите на русском ? mне очень интересно !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok