Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Piotrek Piotrek (1192 niezalogowanych)
1 Post

(Saphirus)
Wiking
Jestem studentką pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na artykuł trafiłam przez przypadek i postanowiłam z ciekawości rozwiązać zadania. Powiem szczerze, że są to jedne z najbanalniejszych zadań na jakie trafiłam w ciągu mojej nauki. Nie ukrywam że wiele osób ma problem z obliczaniem dawek ale z reguły nabywają tej umiejętności podczas praktyk. To jest podstawa, która wymagana jest na co dzień. Nikt nie prześlizgnie się przez studia nie potrafiąc obliczyć zleconej dawki. Nie wiem jak to wygląda na innych uczelniach ale domyślam się że podobnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Beata F.
(beatkaf)
Wiking
Witaj.

Nie da sie ukryc ze w Norwegii studia pielegniarskie wybiaraja ludzie z dosc niska srednia, a na dodatek poziom nauczania w Norwegii jest
troszke nizszy niz w Polsce
W dodatku wszyskie szpitale odnotowuja odwieczny brak pielegniarek co jest duzym problem i dzieki temu studentow pielegniarstwa
obarcza sie wieloma innymi i dodatkowymi obowiazkami zapominajac o tym jak wazna jest praktyka.

Miejmy nadzieje ze to sie zmieni za czasow Nowego Rzadu ))

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok