Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Bozena Ewa Adamczyk camil camillo Asia P. Ada KG Cortez1 N Josephvol.2 smith wspaniały człowiek to BYŁ torleif oliwia2 (1805 niezalogowanych)
1 Post
Andrzej Sławinski
(AndrzejSlawinski)
Wiking
czesio jak dla mnie to jesteś cwaniaczkiem który brzydzi się własnych ziomków a norusem to ty nigdy nie będziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
alexkawa napisał:
a co do meritum: klasyczne klusownictwo po polsku: brak kamizelek, brak zezwolen [dlatego pora ekscentryczna], no i niestety %...

Nie wiem, czy ten nieszczesnik klusowal - pora faktycznie ekscentryczna, jak na ponton i bez kamizelki- ale tak wlasnie robia Polacy. Niedawno w Romeriksåsen (dokladnie na Bjertnessjøen) zlapano grupe Polakow, ktorzy zasadzili sie z sieciami, zaraz po tym, jak zarzad wypuscil do wody spora ilosc duzego pstraga. Nie byl to ich pierwsy raz. Pstraga sprzedawali do "zaprzyjaznionej" resaturacji w Oslo. Akurat tam czesto wedkujemy, znamy zarzadce i troche historii sie nasluchalismy.
Nie placa za wjazd, nie wykupuja karty, bo norki przeciez sa takie durne i moze sie akurat uda ich oszukac Kilka razy mielismy rowniez watpliwa przyjemnosc obcowania z wedkujacymi Polakami. Jak jest sporo osob nad jeziorem, stanowiska obstawione i trafi sie na takie towarzystwo w odlegosci kilkudziesieciu metrow, to czesto przenosimy sie na odleglejsze jezioro, bo z taka chamowa, po sasiedzku, nie da sie milo wedkowac Przyjezdzaja np. we czworke, troje chla i piecze kelbase. Jeden trzezwy, probuje cos zlapac. Robi sie coraz glosniej, w ciszy nad jeziorem kurwy inne roznosza sie echem. Zostawiaja po sobie syf i nie zagaszone ognisko. Bo co tam ! Pany tu byly ! Zal pl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
To co piszesz Lindemans to smutna prawda...Ja też towarzyszę czasem w wędkowaniu synowi i mężowi i widzę to samo co Ty. Zazwyczaj zaczynam od sprzątania puszek po piwie. Okradli mi ziomale łódkę ze wszystkiego z czego się tylko dało...
Nie w tym miejscu jednak powinniśmy to roztrząsać. Zginął człowiek!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
lena1 napisał:
To co piszesz Lindemans to smutna prawda...Ja też towarzyszę czasem w wędkowaniu synowi i mężowi i widzę to samo co Ty. Zazwyczaj zaczynam od sprzątania puszek po piwie. Okradli mi ziomale łódkę ze wszystkiego z czego się tylko dało...
Nie w tym miejscu jednak powinniśmy to roztrząsać. Zginął człowiek!

ZGINĄŁ bo tak CHCIAŁ ...!!! .
Inaczej , nie zrobił by tej głupoty , pozbawiając się życia ! .
---
KAŻDE miejsce jest dobre , na zdrową dyskusję , nad tematem głupoty i chamstwa Rodaków !.
---
To również .
---
Niemniej , to i tak nic nie da ... skoro mosiek z Wioski , po Liceum , bez konkretnego zawodu , dorywa się do , jego zdaniem , dużych pieniędzy i RZĄDZI całym RYJEM ...! .
---
Też znam , taki jeden przypadek .
---
Ba KAŻDY Z NAS ... spotkał się niestety z podobnymi NEGATYWAMI , nie tylko na Emigracji ale i na Własnym Podwórku w Polsce .
---
Cóż inaczej podobno było by nudno .
---
A tak , nawet grabarz będzie miał dodatkową , nieplanowaną robotę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Wiesz Gabriel...Twoje teksty Mosiek, wioska, po liceum.....O co chodzi? Znam ludzi z maleńkich wioseczek, zupełnie bez wykształcenia a z dużą kulturą, wiedzą...Znam też z wielkich miast, z kilkoma nawet fakultetami , które jakoś ani w kulturze osobistej, ani w życiowej mądrości nie pomogły! Przestań używać jakichś wyświechtanych uogólniej bo niczego do sprawy nie wnoszą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
Do Lena1 tu przy jeziorku bo to maly akwen jest ciagle widac pijacych polakow wiem bo chodze na spacery z dzieckiem i nie jest to mily widok dla oka pelno puszek i butelek po wodce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(dnc)
Wiking
alexkawa napisał:
Lindemans napisał:
alexkawa napisał:
a co do meritum: klasyczne klusownictwo po polsku: brak kamizelek, brak zezwolen [dlatego pora ekscentryczna], no i niestety %...

Nie wiem, czy ten nieszczesnik klusowal - pora faktycznie ekscentryczna, jak na ponton i bez kamizelk.

gdyby mieli zezwolenie, to raczej w chlodny wieczor nie przerywaliby melanzu, lecz wybraliby sie na rano ;/



Te /określenie użyte przez tutejszego moderatora/ Macedoński, ryby mają różne pory żerowania i gdzieś mają to, co się jakiemuś trybunowi tutejszej intelektualnej "elity"we łbie roi.


Ps. szkoda, że tamten temat został zamknięty, miałem coś do dodania...coś o mocno intelektualnym zabarwieniu, rzecz jasna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dominik ......
(Stopa00)
Wiking
Szanowni Panstwo. Zawiadamiam wszystkich ze nasz Kolega ktory utonal w tym akwenie wodnym wlasnie sie odnalazl. Mam tez prosbe nie piszcie tu glupot o jakims klusowaniu wieczornym i do tego w piatek po niewaz oni juz wracali do brzegu poniewaz sie Bardzo szybko robilo ciemno lowienie zaczelismy o godzinie 18 jak wrocilismy z pracy. Zenada jest czytajac te bzdety wyzssane z palca... Jezeli nie macie 100% informacji na temat tego wypadku to raczej nie powinniscie nikogo oceniac... Nawet nie macie Prawa tego robic.. Tak macie racje jest w tym duzo naszej winy plywajac na pontonie bez kamizelek. Ale nie jest to powod byscie obrzucali tu kogos tymi smiesznymi obelgami. Jak to wszystko sie zakonczy. Opisze cala sytuacje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Stopa00 napisał:
Tak macie racje jest w tym duzo naszej winy plywajac na pontonie bez kamizelek.
na prawdę?
nie przyznawaj się
idź w zaparte
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Stopa00 napisał:
Szanowni Panstwo. Zawiadamiam wszystkich ze nasz Kolega ktory utonal w tym akwenie wodnym wlasnie sie odnalazl. Mam tez prosbe nie piszcie tu glupot o jakims klusowaniu wieczornym i do tego w piatek po niewaz oni juz wracali do brzegu poniewaz sie Bardzo szybko robilo ciemno lowienie zaczelismy o godzinie 18 jak wrocilismy z pracy. Zenada jest czytajac te bzdety wyzssane z palca... Jezeli nie macie 100% informacji na temat tego wypadku to raczej nie powinniscie nikogo oceniac... Nawet nie macie Prawa tego robic.. Tak macie racje jest w tym duzo naszej winy plywajac na pontonie bez kamizelek. Ale nie jest to powod byscie obrzucali tu kogos tymi smiesznymi obelgami. Jak to wszystko sie zakonczy. Opisze cala sytuacje...

To przykre, ale chyba cialo kolegi, a nie kolega

Gdyby byl odpowiednio zabezpieczony (kamizelka), to nie skonczylo by sie odnalezieniem ciala.
Jestem pewna, ze ta historia,niestety, nie nauczy innych rozumu. Nadal beda narazac swoje zycie ze zwyklej glupoty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok